Přenos genitálních bradavic

Přenos genitálních bradavic

Paja  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, cca před 3 roky se mi na penisu objevila bradavice. Na kožním mi bylo řečeno, že se jedná o genitální bradavici. U manželky gynekolog neshledal žádné bradavice a řekl ji, že se přenáší pouze pohlavním stykem. Od té doby byla přesvědčena, že ji podvádím a vůbec to se mnou neřešila, přestala se mnou spát a postupně se mi odcizovala. Podezření z nevěry kvůli bradavici jsem se od manželky dozvěděl cca před měsícem , když mi oznámila, že se chce se mnou dát rozvést. Já jsem ji nebyl nikdy nevěrný, měli jsme pohlavní styk jen spolu, tak jak je možný, že jsem se nakazil? Ona mi samozřejmě tvrdí, že mi nevěrná také nebyla. V té době jsme spolu byli 9 roků. Existuje pro to nějaké vysvětlení? Nebo byla špatná diagnóza kožního lékaře? Mast ALDARA mi bradavici odstranila. Na bradavice trpím po roce se mi objevili zase bradavice na nohou.
Děkuji moc za radu.
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Pokud se skutečně jednalo o genitální bradavici nákaza může být při pohlavním styku ale dá se na genitál přenést i např. rukama při močení u mužů , při mytí atp.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Tímto bych ráda poděkovala doktorce Řeháčkové, ke které se vždy ráda vracím se svými nedokonalostmi, a ona mi je pomáhá vyřešit, za její úžasný přístup, znalosti, dobré rady a neuvěřitelnou ochotu. Tentokrát jsem však by... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí