Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Suchá a zúžená předkožka penisu - Léčba infekcí vyvolaných chlamydiemi - Diskuze

Suchá a zúžená předkožka penisu

Suchá a zúžená předkožka penisu

Milan120619  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den před týdnem mi začla na špičce ůdu osychat předkožka a částečně se zůžila. Nedával jsem tomu žádnou váhu, a v dobré víře, že toto odezní jsem si ji namazal framikoinovou mastí, ovšem příznaky neustoupily. Navíc jsem dnes zjistil, že mi přítelkyně byla nevěrná a ještě jsem s ní o tom nemluvil, rád bych zjistil, zda se jedná o nějakou pohlavní nemoc. Případně jakou? Děkuji za pomoc
děda  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
mám popraskanou předkožku a nejde mi stáhnout je to velice bolestivé. Je mi 57 let jsem manželce věrný a mám strach
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Může se jednat o pozánětlivý stav, nebo tzv. Lichen sclerosus et atroficus- což je chronické onemocnění a na předkožce způsobuje tuhou kůži neschopnost přetažení přes žalud, následné prasklinky na předkožce, a z nedostatečné hygieny i zánety žaludu.Léčí se zpočátku místně aplikovanými léčivy nebo i obřízkou.Navštivte lékaře-kožaře!

Reakce na MUDr. Anna Kinkorová

děda  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Je to moc vážné? Manžel se stydí jít k lékaři a chtěl by to zkusit něčím mazat nebo koupat. Co se týká hygieny tak to je v pořádku. Když není v práci tak to se po každém močení oplachuje vodou.Má totiž strach aby se to nezhoršovalo.

Reakce na děda

MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Nestydte se k lékaři, kožaři fungují jako pánští gynekologové, je to zcela běžná věc!!Doma sami jen prodloužíte dobu trvání obtíží.Adekvátní masti jsou jen na předpis.Nebo antibiotika. Jděte k lékaři !!!
Doktor ve Vašem okolí