Nová kosmetika na růžovku - pomůže?

Nová kosmetika na růžovku - pomůže?

Tereza  |  návštěvník  |  Dublin
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
s růžovkou se léčím cca 2 měsíce, i když ji trpím už několik let, ovšem zarudnutí jsem dávala za vinu velmi citlivé pleti, nyní mám již pupínky které nemizí, mažu Rozexem, ovšem zatím bez viditelného zlepšení.
Má otázka se ale týká kanadské kosmetiky ZENMED https://zenmed.com/skincare/rosacea/ na kterou jsem se dočetla pouze samé kladné ohlasy, chtěla jsem se tedy zeptat i Vás - máte s tím nějaké zkušenosti?
MUDr. Nina Koutná  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 11 odpovědí
  • 88 Likes
Vážená paní,
prodat se dá všechno. Nenašla jsem tam vůbec, co v té kosmetice vlastně je, all-natural products a podobné údaje neznamenají nic, zejména v prostředí internetu. Seriozní firma by se myslím takto neprezentovala. Zde v Evropě je zvykem, i když jde "pouze" o kosmetiku, uvádět detailně součásti přípravku.
Pozitivní ohlasy mohou být reálné, ale také mohou být pouze uměle prefabrikovány výrobcem za účelem lepšího prodeje přípravku.
Tím samozřejmě nevyvracím, že třeba je to skutečně výborná věc.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Tereza  |  návštěvník  |  Dublin
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
mockrát děkuji za odpověď, ale složení výrobků na stránkách uvedné je : https://zenmed.com/products/rosacea/Lindas-Recipe-for-RednessProne-Skin/ .

Reakce na Tereza

MUDr. Nina Koutná  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 11 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den, O.K., velice se omlouvám, předtím jsem to nenašla, i nyní se mi to otvíralo velmi špatně a jen na opakovaný pokus, máme zde firemní bezpečnostní filtr.
V tom případě nemám k tomu co říci, může to být dobré a nemusí, jako mnoho věcí, co koupíte kdekoliv, cena o kvalitě obecně nic neříká.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha

Reakce na MUDr. Nina Koutná

pesana  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Kosmetiku ZenMed používám více než rok a po rosacee ani památky. Problém je s celnicí a s poštou. Na kosmetiku, která je vcelku dostupná, vám navalí clo a DPH. Z Ameriky dojde zásilka do týdne, naše úřady ji k vám mnohdy nejsou schopny doručit dříve než za dalších 14dní. Je opravdu velmi smutné, že naši lékaři tuto skvělou věc neznají a nepoužívají. M. Sylvestrová

Reakce na pesana

MUDr. Nina Koutná  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 11 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den,
Děkuji vám za informace. Jistě, z Vašeho pohledu máte pravdu, ale vše je dáno marketingem firem. Pokud se jedná o lék a jsou na něj klinické studie, které mají pozitivní výsledky, a lék je legálně dostupný alespoň v Evropě, lékař přípravek začne používat. U kosmetiky, byť třeba medicínské, je lékař odkázán pouze na marketing firem např. na kongresech, je jasné, že ne každá americká firma bude mít zájem o prodej ve východní Evropě, naopak bylo množství produktů evropských a dobrých, které v ČR prodávány byly, a pro malý prodej firma po roce po dvou z republiky zcela odešla.
Osobní zkušenost může být zcela individuální a řada lidí vůbec není ochotna něco přes internet kupovat, navíc z USA, i když je pravda, že rosacea je natolik obtěžující onemocnění, že člověk je kolikrát ochoten obětovat leccos.
Každopádně vám děkuji za zpětnou vazbu, Váš příspěvek si jistě vyhledají i jiní lidé s rosaceou a může jim to tedy také pomoci.
Příjemný den a krásné svátky,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha

Reakce na MUDr. Nina Koutná

pesana  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Ano, jistě, chápu. Nově jsem zjistila, že je možné objednat i v UK a pokud neprojde Brexit, určitě všem zájemcům doporučuji, protože neplatíte clo a ceny jsou obdobné. I Vám pěkné svátky a hlavně zdraví v novém roce. S pozdravem MS

Reakce na pesana

Kubus  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den mohl bych se vás zeptat na pár věcí ohledně ZenMed.Chtel bych to vyzkoušet kontaktujte mě prosím na e-mail XXXXX email byl smazán z důvodů ochrany soukromí, pro komunikaci zvolte soukromou zprávu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí