Konopné masti řeší až 70 % kožních potíží

Lidská kůže je největším orgánem na lidském těle a jakékoliv onemocnění, které ji postihne, je pro člověka velice nepříjemné. Ať už se jedná o zarudnutí pokožky, svědění, pálení aj. Každý se snaží své pokožce pomoci, jak jen může – přemýšleli jste ale již o přirozené a účinné léčbě? Konopné masti řeší řadu kožních problémů. S čím vším pomohou?

Konopná mast je kouzlem přírody

Skutečně tomu tak je, konopná mast je prakticky kouzlem přírody. Většinou je vyrobená dle domácí receptůry. Správné konopné mazání je 100% čistý produkty bez jakýchkoliv nežádoucích chemických či ropných sloučenin.

konopna
Konopná mast je 100% přírodní produkt, který vám pomůže s kožními problémy.

Účinky konopných mastí

CBD je základním stavebním kamenem pro legální výrobu zdravotnických prostředků. A na kožní problémy je velmi prospěšný, protože tiší bolest a zmírňuje příznaky řady nemocí. Obavy z účinků nejsou na místě, neboť masti a gely nejsou psychoaktivní.

Konopné masti a gely se používají při:

  • kožních problémech (plísně, opary, oděrky, akné, ekzémy aj.),
  • zánětech,
  • pohmožděninách,
  • proleženinách,
  • hemoroidech,
  • poúrazových a pooperačních stavech.

Konopné masti a gely

Obsahují v různém poměru tradiční za studena lisovaný konopný olej z kvalitních semínek technického BIO konopí, celou řadu přírodních látek a silic. Díky své konzistenci se dobře roztírají a jsou snadno vstřebatelné. Obsažené přírodní látky ulevují při bolesti kloubů a šlach, uvolňují svalové napětí, hydratují kůži, zabraňují tvorbě otoků, jsou účinné pro své schopnosti regenerace cév, zvyšují jejich pevnost a pružnost.

Konopné masti řeší řadu kožních problémů.

Použití masti

Konopná mast s přídavkem měsíčku lékařského podporuje přirozenou obnovu kůže. Mast promašťuje a regeneruje. Konopný olej působí protizánětlivě a napomáhá pečovat a udržovat zdravou kůži. Skvělý pomocník pro ty, kteří chtějí mít svou pleť a kůži krásnou.

Osvědčená konopná mast

Osobně doporučujeme určitě mastičku, kde již při prodeji vám na první pohled bude jasný obsah látek, případně bude mít kosmetika i certifikát, který je ze zákona povinný. 

Vyzkoušejte konopné masti ze zelenazeme.cz >>

Aktualizováno: 4.9.2019

Doktor ve Vašem okolí