Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Darování vajíček při kojení - Dárcovství vajíček - Diskuze

Darování vajíček při kojení

Darování vajíček při kojení

Patricie  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám 3,5 letou a 6měsíční dcerku a chtěla jsme se zeptat kdy mohu darovat vajíčka,ještě pořád kojím je mi 26 let.Děkuji
MUDr. Pavel Otevřel  |  Basic member  |  Reprodukční medicína  |  Brno
  • 29 odpovědí
Dobrý den,.
V našem centru přijímáme dárkyně, které nejméně 3 měsíce nekojí.

dr. otevřel, Unica, Brno
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Při kojení je zvýšený hormon prolaktin. Ten může nepříznivě ovlivnit stimulaci vaječníků i kvalitu vajíček. Proto je třeba přestat kojit. Podmínkou darování je též obnovený menstruační cyklus. Máte-li zájem o podrobnější inormace o tom, jak vše probíhá, napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážená paní,
darování přichází v úvahu nejdříve 6 měsíců po skončení kojení.Poté v případě zájmu kontaktujte centrum asitované reprodukce, které si vyberete.
S pozdravem

MUDr.Zdeněk Mayer,vedoucí lékař Pronatal Spa, K.Vary
e-mail: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Verule89  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dekuji za odpoved ale moje kamaradka daruje vajicka a pritom porad koji podle me to zatajila proto jsem se ptala jestli by to mohlo mit nejaly vliv na dite.
majkyyy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 21 let mám jedno dítě zdravou 5ti měsiční holčičku.
Chtěla bych darovat vajíčka ale ještě kojím - jen večer.
Menstruaci dostavam normálně, ale slyšela jsem že kojit nemužu vubec při darcovství vajíček. Mohu se zeptat od kdy po kojení mužu vajíčka darovat?
Děkuji Žáková
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

darovat při kojení nelze.Požadujeme odstup 3-6 měsíců.Důvodem jsu hormonální změny v organismu ženy, které se teprve při odstavení dítěte normalizují.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní Žáková. Darování je opravdu možné až po ukončení kojení. Již nyní však je možné udělat některá nezbytná vyšetření a na darování se připravit. Pokud budete mít zájem o více informací nebo přímo vyšetření, můžete příjít na konzultaci.
Pěkný den.
Doc.MUDr.Aleš Sobek, CSc.
Polanka nad Odrou
XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.

Verule89  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den kamaradka daruje vajicka a pri tom porad koji mam opacny dotaz muze to mit vliv na jeji dite

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí