Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dovolená po inseminaci - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Dovolená po inseminaci

Dovolená po inseminaci

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám 7 dní po první inseminaci. Oba dva s manželem nemáme žádné problémy. Byla určena neplodnost neznámého původu. Jen jsem 2,5 hod. před zavedením dostala injekci do břicha. Tablety na užívání jsem žádné nedostala. Cítím se normálně. Žádné příznaky. Manžel před zákrokem plánoval dovolenou do Egypta. Ale já se bojím jet. Menstruaci bych měla dostat až tam (pokud se to nepovede) Bojím se, že by mi mohl uškodit let, slunce, infekce anebo to samotné prostředí. Jsou mé obavy oprávněné? Ohrozilo by mě to, kdybych byla těhotná? Jinak let mi problémy nedělá, ale minulý rok jsem v Egyptě musela jsem brát tabletky proti průjmu. Děkuji za odpověď.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

rozhodně bych Vám nedoporučil dovolenou , natožto v Egyptě.Je tam velmi nepříznivé prostředí pro Evropana vzhledem k nemocem, které se tam vyskytují.Zůstaňte doma a vyčkejte menses.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď, cítila jsem to tak, jak jste mi napsal.
janka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné cca 3 dny po IUI jet na dovolenou k moři - jen sever chorvatska, nebývají tam příliš vysoké teploty, neočekávám ani nemoci, záněty apod, myslím, že to je v létě srovnatelné s podmínkami v ČR. Může něco (např. teplota vzduchu) ohrozit uhnizďování vajíčka v děloze? Vajíčko se v příp. oplození uhnizďuje 6.-7.dc? (to by bylo v polovině termínu dovolené). Jaký je doporučený režim po IUI?
Děkuji moc.

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí