Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Inseminace a následná menstruace - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Inseminace a následná menstruace

Inseminace a následná menstruace

vvv
vvv  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, chtěla bych se informovat. Byla jsem poprvé na inseminaci 16.11. V pátek 30.11. jsem začala špinit, tak to probíhalo 4 dny, pak to ustálo na jeden den. Zašla jsem si na krev, HCG negativní. Když jsem to řekla sestřičce ohledně toho špinění a tak, řekla, že se to stává. Špinění se ale zase pak dostavilo, druhý den na to se dostavilo krvácení, jen tak ale asi na půl dne a to bylo vše. Nikdy se mi toto nestalo. Přitom mívám stále lehce bolesti v podbřišku na obou stranách jako by menstruace teprve měla přijít. Mívám ještě takové mírné bodání v břiše vlevo od pupíku. Před inseminací jsem brala clostilbegyt a den před zákrokem jsem si píchla Ovitrelle. Poté jsem brala Duphaston. Je toto normální jev? Jsem z toho docela znepokojená. Děkuji moc za informaci.

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí