Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pracovní neschopnost po IUI - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Pracovní neschopnost po IUI

Pracovní neschopnost po IUI

Petra  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda je možné zvolit pracovní neschopnost i po IUI? Jedná se o to, že mám velice psychicky náročné zaměstnání. Jelikož máme s partnerem všechny testy naprosto v pořádku, bylo mi gynekologem řečeno, že to, že se již mnoho let snažíme o miminko, ale bohužel bez úspěchu, způsobuje moje velmi stresové zaměstnání, které je ještě ke všemu sedavé, s velmi nepravidelnými směnami. Samozřejmě, že by bylo řešením si sehnat jinou práci, ale v našem kraji je bohužel tak vysoká nezaměstnanost, že ani toto se mi delší dobu nedaří. Zkrátka, věřím tomu, že by IUI mohla vyjít, ale nechtěla bych si to pokazit tím neustálým psychickým nátlakem. Mnohokrát děkuji za odpověď, Petra

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí