Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti vaječníku či vejcovodu - Vyšetření průchodnosti vejcovodu - Diskuze

Bolesti vaječníku či vejcovodu

Bolesti vaječníku či vejcovodu

Erika  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
bolí mne 14 dnů vejcovod nebo vaječník (nevím). Vagina samotná nikoliv. Nemám ani výtoky. U obvodáka mi vyšetřili moč, a vše ok. Cili moč. měchýř to asi nebude. Měla jsem těžký zánět průdušek, který se pak pravděpodobně přenesl do ženské oblasti. (Mám trochu sníženou imunitu). Jaké vyšetření mám žádat po svém gynekologovi, aby zjistil průchodnost vaječníků? Plánuji miminko.

(Můj gynekolog vyšetřuje hodně ležérně a moc mu neduvěřuji (bývá i lehce opilý). Proto Vám píšu. Dnes jsem se chtěla zaregistrovat jinde, leč p. gynekoložka nové pacienty nebere. Jsem z Prahy, a dobří gynekologové jsou zde většinou obsazení. Asi budu muset, než najdu někoho nového, ještě zajít k tomu svému dosavadnímu).

Jaké vyšetření se provádí při podezření na zánět vejcovodů? Bolí mě fest (tlak, píchání) na pravo od dělohy, mám nateklý podbřišek. Poslední menstruace a ovulace proběhla v pořádku, menstruace byla úplně v klidu. Ovu dost bolela a bolest vlastně nepřestala do těď (2 týdny). Těhotná dle domácích testů také nejsem. Jsem 26. den po začátku menstruace.

Ještě mne napadla jedna věc. Nikdy mne totiž vejcovod nebolel. Tento měsíc jsme se prvně pokoušeli o mimi a prvně jsem měla sperma ve vagině. Doposud vždy partner stříkal mimo mne. Nemohlo dojít k podráždění spermatem? Doposud jsme mnoho let prováděli pouze přerušovanou soulož.

Děkuji Vám velice za odpověď ohledně typu vyšetření, které mám po onom gynekologovi chtít.
Se srdečným pozdravem
Erika

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí