Vše o plodnosti na jednom místě

Autor:

Řešíte problém s otěhotněním? Zajímá Vás pravděpodobnost početí ve Vašem konkrétním případě? Hledáte kompletní a odborné informace, které jsou lékařsky zpracované a žádné jedna paní povídala?

Právě pro Vás se spouští revoluční mezinárodní platforma Fertilitypedia

www.fertilitypedia.org plodnost pc

O novém unikátním projektu, který usnadní řešení léčby neplodnosti po celém světě, jsem si povídala s doktorem Danielem Hlinkou Ph.D., který celý projekt vymyslel a zaštítil.

"www.fertilitypedia.org je jediný portál, který umožňuje pacientům interaktivně posoudit jejich plodnost, pravděpodobnost otěhotnění nebo online konzultaci ke zjištění možných diagnóz. Zároveň také nabízí možnosti léčby ve třech různých sférách. Co pro sebe můžete udělat sami, s čím by vám mohla pomoci konvenční medicína a jaké jsou možnosti léčby s pomocí specializovaných center asistované reprodukce." tehotenstvi test poceti miminko

Jak na to?

Na stránkách www.fertilitypedia.org si vytvoříte registrovaný profil, ve kterém vyplníte veškeré relevantní zdravotní informace o sobě (případně i svém partnerovi), které znáte.

Váš profil je soukromé místo, kam mimo vás nikdo jiný nemá přístup, všechny údaje jsou uloženy pouze tam, tudíž nekolují e-mailem žádné citlivé informace. Tam probíhá i veškerá komunikace. Nemůže se stát, že zapomenete zavřít e-mail a někdo jiný se na vašem počítači připojí a dostane se tak jednoduše do schránky s citlivými údaji.

 „Čím více informací vyplníte, tím lépe systém zhodnotí Vaší situaci“ plodnost graf

 

Nesporné výhody této platformy

  • můžete si do svého profilu nahrát Vaše výsledky / případně i výsledky Vašeho partnera
  • můžete vyplnit, jaké máte problémy a systém Vám na základě toho analyzuje nejpravděpodobnější diagnózu
  • můžete si o svém problému přečíst články a shlédnout edukativní videa
  • můžete se spolehnout na veškeré uvedené informace, které jsou podloženy mnohaletou zkušeností odborníků
  • všechny informace a zajímavosti si můžete ve svém profilu ukládat
  •  na Vašem profilu se také načítá graf pravděpodobnosti zdařilého oplodnění (viz. obrázek grafu výše)
  • systém Vám také okamžitě navrhne nejlepší možné řešení a léčbu. A to jak medicínský postup, tak také to co pro sebe můžete udělat sami…
  • můžete ihned odeslat poptávku na nějakou kliniku u nás nebo kdekoliv na světě. V profilu vyplníte, zda máte partnera / jste svobodná / případně i partnerku – dle toho se pro Vás otvírají různé možnosti dle zákonů daného státu.

tehotenstvi1 Systém hodnocení jednotlivých klinik

není nastaven tak, aby každá klinika, která si zaplatí, měla spoustu hvězdiček – naopak, kliniky s největším zájmem ze strany pacientů mohou být i takové, které se nijak nezviditelňují a jsou oblíbené právě tím, jak vysoký standart péče nabízí svým klientům. Ať už je to péče v období přípravy, promptní řešení všech dotazů a servis klientovi i nad rámec činnosti kliniky jako starost o jeho dopravu a ubytování atd. Toto hodnocení se tak vypočítává právě z toho, jak je klinika oblíbená u klientů a jakým způsobem reaguje a zpracovává jejich žádosti o informace o léčbu

Publikováno: 29.6.2016

Doktor ve Vašem okolí