ARLETA - Klinika reprodukční medicíny

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ARLETA - Klinika reprodukční medicíny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


ARLETA - Klinika reprodukční medicíny již získal/a tuto recenzi

Profil - ARLETA - Klinika reprodukční medicíny

Motto:

ARLETA - Klinika reprodukční medicíny patří k centrům s komplexním rozsahem oborů reprodukční medicíny, kde je vysoce kvalifikovaný tým připraven udělat maximum pro to, aby právě Vám se narodilo zdravé dítě. Co jiného může být pro Vás štěstí ...

Uvítání

ARLETA – Klinika reprodukční medicíny je reprodukční klinika rodinného typu, která pomáhá párům k dosažení těhotenství, jeho udržení a narození zdravého dítěte pomocí péče špičkových odborníků, inovativních metod a špičkového vybavení laboratoře.

Pomáháme i zdánlivě neřešitelným párům. Nejsme „továrna na děti“ a rádi si na vás uděláme čas. Nabízíme individuální přístup s ohledem na přání jednotlivých párů. Rozumíme vašim starostem i otázkám, které máte na srdci. Na naší klinice se máte vždy na koho s důvěrou obrátit. Péče u nás je založena na atmosféře pochopení, spolehlivosti a důvěry. Od první návštěvy se vám věnuje váš osobní koordinátor IVF, jenž vás provází klinikou i léčebným procesem.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Služby:

 • Konzultace neplodných párů
 • Plánování založení rodiny
 • Pomoc při samovolných potratech
 • Pomoc s otěhotněním
 • Zmrazení vajíček tzv. “social freezing"
 • Darování spermií nebo vajíček

Léčené nemoci:

 • Endometrióza
 • Menstruační poruchy
 • Neplodnost
 • Opakované potraty

Specializace:

 • Reprodukční medicína
 • Gynekologie

Profesní filozofie

Pracujeme jako tým, jehož součástí jsou i naši klienti.

Vždy postupujeme krok za krokem, zkoumáme důvody selhání dosavadní léčby a s každým párem individuálně hledáme řešení. Otevřená komunikace, informovanost a také maximální diskrétnost je u nás samozřejmostí. Zapojení obou partnerů do léčby minimalizuje počet nutných návštěv kliniky a vstřícná atmosféra a důvěra přispívá k úspěchu léčby.

Kontinuální vzdělávání je pro nás velmi důležité

Náš malý, avšak skvěle sehraný tým profesionálů, nabízí klientům své odborné znalosti, mnohaleté zkušenosti a opravdový zájem o jejich potíže na cestě za vytouženým potomkem.

Všichni členové našeho lékařského týmu se neustále vzdělávají nejen formou školení, ale také aktivní účastní na tuzemských a zahraničních odborných konferencích. Účastníme se také grantů Ministerstva zdravotnictví ČR společně s řešiteli z FN v Hradci Králové.

Jezdíme na praktické kurzy i stáže do ostatních center asistované reprodukce v České republice. Naše práce nás velmi baví a je pro nás i koníčkem, k čemuž přispívá i jedinečná atmosféra naší kliniky.

Každý klient je vždy pod dohledem primáře

Primářem a spolumajitelem kliniky Arleta je MUDr. Jiří Doležal, který se pro specializaci v oboru gynekologie a léčby neplodnosti rozhodl již během svého studila na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové, po absolvování předstudijní jednoroční praxe na gynekologickém oddělení. Lidskou reprodukcí a technikami asistované reprodukce se MUDr. Doležal zabývá již od roku 1983.

MUDr. Jiří Doležal je členem Sekce asistované reprodukce, European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) a American Society of Reproductive Medicine (ASRM).

Více o nás

Všechny konzultace vám poskytujeme zdarma, spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a vždy hledáme nejdostupnější finanční řešení při dodržení vysoké kvality léčby.

Certifikovaná odbornost a kvalita

Klinika ARLETA je auditovaná společností Bureau Veritas. V řízené kvalitě pracujeme od založení kliniky v roce 2009. Naše činnost probíhá na základě povolení a pravidelných kontrol SÚKL a Ministerstva zdravotnictví ČR.

Velmi nás těší že Arleta je opět Ordinací roku! Díky hlasům našich klientů jsme se v soutěži o nejlepší ordinaci v ČR umístili na 1. místě v kategorii Královehradecký kraj a na 2. místě v kategorii Ostatní.

Těšíme se zdravých a krásných dětí společně s našimi klienty

Klinika ARLETA pořádá pravidelně, vždy jednou za tři roky, pro klienty na zahradě naší vily akci nazvanou Balónkové nebe. A protože každý rok přivedeme na svět kolem stovky dětí, je vždy s kým co slavit!

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching Od 3 500 Kč
Dárcovství embryí
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI 1 oocyt Od 3 000 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk včetně 2 let uchovávání; 10... Od 5 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF Od 26 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika FISH - zahrnuje vyšetření u... Od 45 000 Kč Do 65 000 Kč
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Komenského 702
ARLETA - Klinika reprodukční medicíny
517 41 Kostelec nad Orlicí
Česká republika

 Kostelec nad Orlicí   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 12:30  13:00 - 16:00 
Úterý
07:00 - 12:30  13:00 - 16:00 
Středa
07:00 - 12:30  13:00 - 16:00 
Čtvrtek
07:00 - 12:30  13:00 - 16:00 
Pátek
07:00 - 12:30  13:00 - 16:00