MUDr. Jiří Doležal
MUDr. Jiří Doležal

MUDr. Jiří Doležal

Gynekologie a porodnictví

MUDr. Jiří Doležal

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Komenského 702
517 41 Kostelec nad Orlicí
Česká republika

 Kostelec nad Orlicí     Telefon  +420 494 323 420 Telefon   
Hodnocení (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Doležal a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Jiří Doležal již získal/a tato hodnocení

Anonymous
Anonymous
Anonymous  |  9.3.2011
  Spokojený/á

Hallo, bei uns hat es nach dem dritten Versuch geklappt. Unsere Tochter ist jetzt 8 Wochen alt. Wir sind über glücklich. Dr. Dolezal und sein Team haben uns immer wieder Mut gemacht. Und dann hat es ja auch geklappt. Frau Granatova stand immer per Internet mit Rat und Tat zur Seite. Diese Klinik ist... nur zu empfehlen. Wir danken allen. Fam Praschma Více 

Profil

Profil

Motto:

ARLETA, Centrum reprodukčního zdraví patří k centrům s komplexním rozsahem oborů, kde je vysoce kvalifikovaný tým připraven udělat maximum pro to, aby právě Vám se narodilo zdravé dítě. Co jiného může být pro Vás štěstí ...

Více o lékaři

Pocházím s podhůří Orlických hor a jako údajně většina Čechů jsem se rozhodl pro věrnost rodné hroudě - tím je poslání lékaře v krajině, kterou mám rád, kde jsou lidé, kterým chci pomáhat podle svých možností a schopností.

Po maturitě na Gymnáziu v Náchodě jsem se rozhodl pro studia medicíny na Lékařské fakultě všeobecného lékařství v Hradci Králové. Již v průběhu studií jsem docházel na Porodnickou a gynekologickou kliniku a tento obor se mi stal osudným. Jako sekundárního lékaře a posléze asistenta gynekologicko - porodnické kliniky Fakultní nemocnice mě překvapil zejména příkrý rozpor tohoto oboru: léčba neplodnosti u jedné ženy a umělého přerušení těhotenství u jiné ženy pod jednou střechou. Na jedné straně svoboda v rozhodován ženy, na druhé straně obrovská nespravedlnost tam, kde je mateřství upíráno.

Vždy jsem preferoval prokoncepční léčbu a ta mi učarovala svým záběrem od chirurgie, přes endokrinologii, psychologii , zobrazovací metody včetně ultrazvuku, urologii až po genetiku. V průběhu 90. let se formovala v oboru zcela nová disciplína - asistovaná reprodukce, lidově "dítě ze zkumavky". Tomuto oboru jsem věrný dodnes a věřím, že právě zde mohu být platný svým pacientům.

Po dovršení druhé atestace v oboru porodnictví a gynekologie jsem se rozhodl pro založení privátní praxe nejdříve v letech 1997 - 2002 v Hradci Králové a posléze v Kostelci nad Orlicí, kde jsme vybudovali Centrum reprodukčního zdraví ARLETA.

Vyvrcholením našeho úsilí byla obhajoba akreditaeci Centra asistované reprodukce Ministerstvem zdravotnictví České republiky k 1.2. 2008 a zahájení vlastního IVF programu.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching Od 3 500 Kč
Dárcovství embryí
Dárcovství spermií
Dárcovství vajíček
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI 1 oocyt Od 3 000 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk včetně 2 let uchovávání; 10... Od 5 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF Od 26 000 Kč
PICSI - přirozený výběr zralé spermie 6 a více oocytů Od 18 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika FISH - zahrnuje vyšetření u... Od 45 000 Kč Do 65 000 Kč
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.