MUDr. Jiří Doležal

Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
ARLETA - Centrum reprodukčního zdraví

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Doležal a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jiří Doležal - Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí

Motto:

ARLETA, Centrum reprodukčního zdraví patří k centrům s komplexním rozsahem oborů, kde je vysoce kvalifikovaný tým připraven udělat maximum pro to, aby právě Vám se narodilo zdravé dítě. Co jiného může být pro Vás štěstí ...

Více o lékaři

Pocházím s podhůří Orlických hor a jako údajně většina Čechů jsem se rozhodl pro věrnost rodné hroudě - tím je poslání lékaře v krajině, kterou mám rád, kde jsou lidé, kterým chci pomáhat podle svých možností a schopností.

Po maturitě na Gymnáziu v Náchodě jsem se rozhodl pro studia medicíny na Lékařské fakultě všeobecného lékařství v Hradci Králové. Již v průběhu studií jsem docházel na Porodnickou a gynekologickou kliniku a tento obor se mi stal osudným. Jako sekundárního lékaře a posléze asistenta gynekologicko - porodnické kliniky Fakultní nemocnice mě překvapil zejména příkrý rozpor tohoto oboru: léčba neplodnosti u jedné ženy a umělého přerušení těhotenství u jiné ženy pod jednou střechou. Na jedné straně svoboda v rozhodován ženy, na druhé straně obrovská nespravedlnost tam, kde je mateřství upíráno.

Vždy jsem preferoval prokoncepční léčbu a ta mi učarovala svým záběrem od chirurgie, přes endokrinologii, psychologii , zobrazovací metody včetně ultrazvuku, urologii až po genetiku. V průběhu 90. let se formovala v oboru zcela nová disciplína - asistovaná reprodukce, lidově "dítě ze zkumavky". Tomuto oboru jsem věrný dodnes a věřím, že právě zde mohu být platný svým pacientům.

Po dovršení druhé atestace v oboru porodnictví a gynekologie jsem se rozhodl pro založení privátní praxe nejdříve v letech 1997 - 2002 v Hradci Králové a posléze v Kostelci nad Orlicí, kde jsme vybudovali Centrum reprodukčního zdraví ARLETA.

Vyvrcholením našeho úsilí byla obhajoba akreditaeci Centra asistované reprodukce Ministerstvem zdravotnictví České republiky k 1.2. 2008 a zahájení vlastního IVF programu.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching Od 3 500 Kč
Dárcovství embryí
Dárcovství spermií
Dárcovství vajíček
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI 1 oocyt Od 3 000 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk včetně 2 let uchovávání; 10... Od 5 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF Od 26 000 Kč
PICSI - přirozený výběr zralé spermie 6 a více oocytů Od 18 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika FISH - zahrnuje vyšetření u... Od 45 000 Kč Do 65 000 Kč
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
Adresa
Komenského 702
517 41 Kostelec nad Orlicí
Česká republika

 Kostelec nad Orlicí