Studio Balance

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio Balance a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio Balance

Ostatní

Profil studia

Co nabízíme

Fyzioterapie pro dospělé

Nabízí komplexní vyšetření a léčbu pohybového aparátu. Pomoc při bolestech zad za použití reflexní lokomoce, senzomotorického cvičení, mobilizace, sportovní fyzioterapie a elektroléčby. Kompletní terapie nohy a cvičení v tělocvičně.

Relaxační procedury

Pokud vás nic nebolí a chcete si přijít odpočinout a relaxovat nabízíme reflexní masáž zad, šíje nebo hlavy, hlubokou masáž zad nebo celého těla. Velmi oblíbená je také masáž lávovými kameny, reflexologie chodidla nebo různé druhy zábalů.

Cvičení pro maminky s dětmi

Cvičení jsou určena maminkám s dětmi různého věku od narození do 3let.

Fyzioterapie pro děti

Pro fyzioterapii novorozenců, kojenců a batolat se u nás využívá zejména Vojtova metoda. U starších dětí se fyzioterapie zabývá držením těla, postavením nožiček, skoliózami a neurologickými či ortopedickými onemocněními.

Skupinová cvičení

Zahrnuje cvičení zaměřené na pružnost těla a prevenci bolestí zad jako je cvičení na míči, cvičení na malých míčích, zdravotní mix (cvičení pro zdravá záda). Dále pak speciální cvičení pro těhotné ženy, jóga, cvičení po porodu a předporodní kurzy.

Kdo jsme

Marie Říhová

Jóga mě fascinovala už od dětství, kdy jsem nutila rodiče kupovat mi drahé knihy o józe. Tehdy ale existovaly knihy jen o cvičení jógy, kdežto mě vždy zajímalo to, co je za pohybovým cvičením. Od té doby jsem přečetla spoustu knih, abych zjistila, že to nejdůležitější je pouze ve mně. Abych pochopila jak funguje energetický systém těla, začala jsem s Reiki, které nyní i vyučuji. Oklikou jsem se vrátila zpět k józe, abych zjistila, že je to nejucelenější systém vedoucí k plné vitalitě fyzického těla, psychické pohodě a duchovnímu porozumění.

Více informací: www.harmonieduse.cz

Irena Vondráčková

Józe se věnuji aktivně pět let, z toho dva roky ji předcvičuji. Certifikát na učitele jógy druhé třídy jsem získala u České asociace jógy. Mojí specializací je integrální jóga. V mých hodinách najdete prvky relaxace, meditace, jin-jang jógy, kundaliní jógy, cvičebních sestav dechových cvičení a pránájámy a také zpěv manter.

Více na internetových stránkách www. Esetisis.cz.

Kateřina Kloučková

V roce 2001 absolvovala magisterské studium fyzioterapie, poté pracovala v ambulantních rehabilitačních zařízeních, v té době prošla kurzy Mc Kenzie metody, manuální medicíny, Feldenkraisovi metody, Vojtova principu – diagnostiky a terapie a dalšími. Rok pracovala v irských lázních.

V roce 2008 otevřela Studio Balance, kde se věnuje fyzioterapii dospělých a dětí, specializuje se na rehabilitaci kojenců, vede cvičení na míčích, cvičení pro zdravá záda, cvičení těhotných a cvičení maminek s dětmi, současně pokračuje v postgraduálním studiu biomechaniky a účastní se biomechanických a fyzioterapeutických akcí.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Baňkování
Cvičení pro těhotné
Elektroléčba, Elektrostimulace 1 aplikace Od 90 Kč
Fyzioterapie
Klasická masáž Od 300 Kč Do 550 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 60 minut Od 600 Kč
Masáže lávovými kameny 55 minut Od 650 Kč
Reflexní masáž Od 300 Kč Do 600 Kč
Vojtova metoda 55 minut Od 480 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Vinohradská 76/1678
130 00 Praha
Vinohrady
Česká republika

 Praha