Mgr. Kateřina Kloučková

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Kateřina Kloučková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Kateřina Kloučková

Více o lékaři

V roce 2001 absolvovala magisterské studium fyzioterapie, poté pracovala v ambulantních rehabilitačních zařízeních, v té době prošla kurzy Mc Kenzie metody, manuální medicíny, Feldenkraisovy metody, Vojtova principu – diagnostiky a terapie a dalšími. Rok pracovala v irských lázních.

V roce 2008 otevřela Studio Balance, kde se věnuje fyzioterapii dospělých a dětí, specializuje se na rehabilitaci kojenců, vede cvičení na míčích, cvičení pro zdravá záda, cvičení těhotných a cvičení maminek s dětmi, současně pokračuje v postgraduálním studiu biomechaniky a účastní se biomechanických a fyzioterapeutických akcí.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Cvičení pro těhotné
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Klasická masáž
Léčebná tělesná výchova
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Manipulační terapie, Mobilizace
Masáže lávovými kameny
Myoskeletální (manuální) medicína
Reflexní masáž
Sportovní masáž
Vojtova metoda

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Vinohradská 1678/76
13000 Praha
Praha 3
Česká republika

 Praha   
Jste Kateřina Kloučková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost ATWEB Cosnulting, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@atweb.cz