Mgr. Kateřina Kloučková

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Kateřina Kloučková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Kateřina Kloučková

Více o lékaři

V roce 2001 absolvovala magisterské studium fyzioterapie, poté pracovala v ambulantních rehabilitačních zařízeních, v té době prošla kurzy Mc Kenzie metody, manuální medicíny, Feldenkraisovy metody, Vojtova principu – diagnostiky a terapie a dalšími. Rok pracovala v irských lázních.

V roce 2008 otevřela Studio Balance, kde se věnuje fyzioterapii dospělých a dětí, specializuje se na rehabilitaci kojenců, vede cvičení na míčích, cvičení pro zdravá záda, cvičení těhotných a cvičení maminek s dětmi, současně pokračuje v postgraduálním studiu biomechaniky a účastní se biomechanických a fyzioterapeutických akcí.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Cvičení pro těhotné
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Masáže lávovými kameny
Reflexní masáž
Vojtova metoda

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Vinohradská 1678/76
13000 Praha
Praha 3
Česká republika

 Praha   
Jste Kateřina Kloučková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost ATWEB Cosnulting, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@atweb.cz