• 170 odpovědí
 • 21 Likes

Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.

Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace Praha  |  Fyzioterapie Praha  |  Rehabilitační a fyzikální medicína Praha
Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace Praha  |  Fyzioterapie Praha  |  Rehabilitační a fyzikální medicína Praha
Josh Fyzio s.r.o.

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M. již získal/a tuto recenzi

Profil - Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M. - Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace Praha  |  Fyzioterapie Praha  |  Rehabilitační a fyzikální medicína Praha

Motto:

Každý sportovec má nárok na úspěch.

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČPA - Česká podiatrická společnost
 • SMM - Společnost pro myoskeletální medicínu
 • UNIFY - Unie fyzioterapeutů České Republiky UNIFY ČR

Uvítání

Poliklinika Dr. Frány je moderní zdravotní zařízení poskytující služby v oblasti: podiatrie, fyzioterapie a lymfoterapie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

 1. fyzioterapie - bolesti zad, bolesti pohybového aparátu, zvýšení sportovního výkonu
 2. podiatrie - bolesti nohou, bolesti plosky nohy, vrozené a získané vady prstů nohy atd.
 3. výroba ortopedické vložky - individuální zhotovení ortopedické vložky tzv. stélky do obuvi jakéhokoliv typu
 4. lymfoterapie - uvolnění dolních či horních končetin po sportovním výkonu, odstranění otoků, součást léčby po onkologických zákrocích, kosmetické ošetření např. celulitida

Profesní filozofie

V našem zařízení jsou všichni naši pracovníci pravidelně vzděláváni ve všech svých oborech. Důvěru, kterou v nás pacient vkládá nezklameme. Pozornost soustředíme především na vyšetření a následné sestavení optimální terapie a druhu léčby. Na pacienta MÁME ČAS a je to znát!

Naše ordinace

V centru fyzioterapeutické péče Polikliniky Dr. Frány je velmi vřelá atmosféra. V posledních několika měsících jsme změnili prostředí ordinace a dostáváme pouze pozitivní zpětnou vazbu, za kterou děkujeme. Přístrojové vybavení podléhá nejpřísnějším požadavkům na výkon a funkci.

Vzdělání a praxe

Absolvoval jsem bakalářské studium, obor Fyzioterapie na FZS ZČU v Plzni a magisterské studium v oboru Fyzioterapie na Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě. Díky mému zahraničnímu studiu v oboru fyzioterapie se setkávám s odborníky např. : prof. MUDr. Svetozár Dluholucký, CSc., Brig.gen. MUDr. Pavol Maslík, PhD a dalšími.

Vzhledem k mému internacionálnímu vzdělání a velké skupině vynikajících lektorů, se kterými mám možnost spolupracovat a studovat, Vám mohu nabídnout účinnou terapii. Soustředím se především na komplexní přístup k Vám a Vašim obtížím. Lety ověřené metody doplňuji i moderními prvky z “dnešní fyzioterapie”. Své vzdělání průběžně prohlubuji a rozšiřuji na kurzech, seminářích a konferencích, kde se setkávám s Prof. Dr. Pavlem Kolářem, Ph.D., Doc. MUDr. Františkem Véle, CSc., Prof. MUDr. Karlem Lewitem, DrSc., Doc. PaedDr. Dagmar Pavlů, CSc a mnoha dalšími.

 

Vlastním platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu  (tzv. REGISTRACE) podle kreditního systému (dle zákona 96/2004Sb. ve znění vyhl.č.4/2010Sb.)

 

Vzdělání
 • (2015 – dosud) Doktorské studium (PhD.), Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni studijní obor Ortopedie.
  Disertační práce, téma: OVLIVNĚNÍ TLAKOVÝCH SIL APLIKACÍ DYNAMICKÉ NEUROMUSKULÁRNÍ STABILIZACE U PLOCHÉ NOHY DOSPĚLÉHO ČLOVĚKA. Státní zkouška z předmětů: zatím neupřesněno – neurčena komise

 

 • (2015 – dosud) Bakalářské studium, Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta zdravotnických studií, obor ortotik-protetik.

 

 • (2012 – 2014) Magisterské studium, Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, Fakulta zdravotníctva so sídlom v Banskej Bystrici, obor fyzioterapie. Diplomová práce, téma: VYHODNOCENÍ AKTIVACE NOHY NA PROPRIOFOOT U DĚTÍ 7. – 9. TŘÍD. Státní zkouška: Kineziologie, Fyziatrie a Kinezioterapie.

 

 • (2008 – 2011) Bakalářské studium, Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta zdravotnických studií, obor fyzioterapie. Bakalářská práce, téma: Senzomotorická stimulace a její význam v léčbě po úrazech kolenního kloubu. Státní zkouška z předmětů: Vnitřní lékařství, Neurologie, Léčebná tělesná výchova, Chirurgie, Traumatologie, Ortopedie, Ortopedická protetika a Fyzioterapie.

 

Odborná praxe
 • (VI/2013 – dosud) Fyzioterapeut v Golfové akademii Skopový (GAS) – praxe dospělí s komplexní péčí pro hráče golfu vrcholové i amatérské úrovně.
 • (III/2013 – dosud) Majitel a zakladatel fyzioterapeutického centra Josh Fyzio, které obdrželo oprávnění zdravotního zařízení v roce 2014.
 • (I/2013 – dosud) Fyzioterapeut reprezentace ČSFu, Praha – praxe dospělí/děti s indikacemi jakou jsou např. hematomy, kontuze, blokády, sportovní zátěž – funkční poruchy pohybového aparátu.

 

 • (IX/2013 -IX/2015) Fyzioterapeut ve SportsMed Consultation – praxe dospělí primárně s vrcholovými sportovci – fotbal (FC VIKTORIA PLZEŇ), hokej (HC ŠKODA PLZEŇ).
 • (VI/2011 – III/2013) Fyzioterapeut, Praha Monada Praxe dospělí/děti ambulantním oddělení, ortopedie, chirurgie, funkční poruchy pohybového aparátu, vadné držení těla, skoliosy a vertebroalgický syndrom.
 • (2009 – 2011) Soukromá rehabilitace, Plzeň – Třemošná Praxe dospělí/děti s diagnosou DMO, vadné držení těla, skoliosy, u dospělých – vertebroalgický syndrom, TEP, ortopedické a neurologické diagnózy.
 • (2008 – 2011) Praxe v plzeňských a pražských nemocnicích na oddělení ortopedie, neurologie, plastické chirurgie a interních nemocí pro děti i dospělé.

Zajímavosti

Jako jediná klinika v ČR navrhujeme a vyrábíme ortopedické vložky na míru za spolupráce protetika a podiatra. http://dynamikapohybu.cz/protetika/
Jsme první zařízení s možností léčby vrcholových i amatérských golfistů s certifikací Titleist Performance Institute.

Více o lékaři

Veškeré informace naleznete na osobním webu Dr. Frány www.joshfrana.cz a na stánkách jeho kliniky www.dynamikapohybu.cz

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Cvičení po porodu Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda) součástí fyzioterapie Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Diatermie součástí fyzioterapie Od 1 Kč Do 1 Kč
Elektroléčba, Elektrostimulace součástí fyzioterapie Od 1 Kč Do 450 Kč
Fyzioterapie dle počtu návštěv Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Kinesiotaping (taping, tejpování) aplikace + materiál +... Od 1 Kč Do 350 Kč
Konzervativní léčba úrazů
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 900 Kč Do 1 600 Kč
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Vojtova metoda Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Ortopedie Info Ceny od* Ceny do*
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda) součástí fyzioterapie Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Elektroléčba, Elektrostimulace součástí fyzioterapie Od 1 Kč Do 450 Kč
Fyzioterapie dle počtu návštěv Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč
Kinesiotaping (taping, tejpování) aplikace + materiál +... Od 1 Kč Do 350 Kč
Vojtova metoda Od 1 600 Kč Do 2 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Senzomotorická stimulace
2.11.2017

Tato metoda obsahuje různé kombinace cviků. Využívá mnoho balančních prostředků k dosažení maximálního léčebného efektu...

Napište nám

Adresy

Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace Praha  |  Fyzioterapie Praha  |  Rehabilitační a fyzikální medicína Praha
Adresa
Radlická 348/142
I. patro
150 00 Praha
Radlice
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 12:00  13:00 - 15:00 
Úterý
08:00 - 12:00  13:00 - 15:00 
Čtvrtek
08:00 - 12:00  13:00 - 15:00 
Pátek
08:00 - 12:00