• 1 odpovědí

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ELITE DENTAL PRAGUE a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - ELITE DENTAL PRAGUE

Motto:

Zářivý úsměv a zdravé zuby

Více o nás

Profil kliniky

Specializovaná zubní klinika Elite Dental Prague, s.r.o. nabízí zubní péči nejvyšší kvality ve všech oborech stomatologie. Veškeré služby nachází naši klienti pod jednou střechou, a to včetně náročných zákroků. To vše s minimálními objednacími lhůtami a s nabídkou pohotovostního ošetření v den poptávky.

Poskytujeme běžnou, tzv. záchovnou stomatologii, dětské zubní lékařství, stomatochirurgii, ortodoncii, léčbu parodontózy i kořenových kanálků, implantologii i kosmetickou stomatologii, včetně profesionálního bělení. Jako jediní v ČR nabízíme také technologii Lumineers Veneers, speciální ultratenké fasety, které překryjí jakoukoliv kosmetickou vadu chrupu.

Náš lékařský tým pracuje se špičkovými přístroji, které můžeme směle označit za zcela bezbolestné. Ošetření zubního kazu nebo kamene laserem, bez nutnosti vrtání, se tak u nás stává ze sci-fi realitou. U nás získáte představu o tom, jak vypadá stomatologie třetího tisíciletí.

Náš tým

Na naší klinice pracují špičkoví lékaři se zkušenostmi nejen z českých, ale i zahraničních klinik a univerzit. Veškeré stomatologické služby u nás najdete pod jednou střechou.

Jsou to především záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, orthodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety apod.).

Moderní přístroje

Ke všem zákrokům používáme nejmodernější dostupnou stomatologickou techniku. Naše klinika je vybavena špičkovými zubařskými soupravami s vysokým výkonem a LCD monitory. Klademe důraz na šetrnost veškerých vyšetření a zákroků, a proto všechny naše rentgenové přístroje vystavují pacienta minimální dávce záření. Naše technologie umožňují, abychom malé kazy nemuseli vrtat, ale abychom je léčili. Hloubkové čištění při postižení parodontózou provádíme laserem.

Krátké čekací lhůty

Díky propracovanému systému práce a propojení mezi ošetřujícím lékařem a recepcí jsme schopni zachovávat velmi krátké čekací lhůty a nenechat Vás na ošetření zbytečně čekat. Denně máme rezervovaná volná místa pro pohotovostní ošetření našich klientů, v případě bolesti se tak dostanete na řadu ještě týž den.

Léčebný plán

Vážíme si Vašeho času. Logická a časově efektivní skladba a návaznost jednotlivých zákroků Vám zaručuje minimální časové investice. Komplikovaná léčba u nás nepotrvá roky, ani měsíce. Od nás dostanete harmonogram i rozpočet dopředu.

Zákroky a technologie

Hlavní důraz klademe na maximální šetrnost a bezbolestnost zákroků. Díky moderním přístrojům a používání analgosedace, případně sedace pomocí rajského plynu, se ošetření v Elite Dental stává příjemným posezením.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Možnost splátek
Bělení zubů 90min Od 7 500 Kč Ano
Cerec (zákroky pomocí robotu) CAD/CAM
Dentální hygiena 30 - 90 min Od 800 Kč Ano
Dentální klenoty
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) 30 - 90min Od 1 800 Kč Ano
Keramické fazety 30 - 60 min Od 8 500 Kč Ano
Keramické korunky a můstky Ano
Léčba paradentózy (parodontologie) Ano
Ortodoncie Ano
   Rovnátka
   Snímatelná rovnátka Invisalign
Stomatochirurgie 10 - 45 min extrakce zubu... Od 2 000 Kč Ano
Zirkonové (celokeramické) implantáty 1 - 3 návštěvy Od 15 500 Kč Ano
Zubní implantáty Ano
Zubní kosmetika Ano
Zubní miniimplantáty Ano
Zubní výplně (záchovná stomatologie) 30 min Od 700 Kč Ano
   Healozone (ozónová terapie kazu) Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Nové trendy ve stomatologii
26.10.2010

Nové trendy ve stomatologii jsou využívány  také na soukromé klinice Elite Dental Prague. Můžeme krátce shrnout a objasnit o...

Napište nám

Adresy

Adresa
Na Příkopě 15
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha