• 1 odpovědí
  • 4 Likes

FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o.

Napište nám

Recenze (30)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o. již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o.

Motto:

Napojte se na své tělo.

Uvítání

Naše klinika nabízí útulné a profesionální prostředí vhodné pro Vaší regeneraci a léčbu. Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu. Ošetřovat Vás bude vysokoškolsky vzdělaný kolektiv odborníků, kteří měli ty nejlepší učitele v oboru fyzioterapie. Celý tým neustále prohlubuje své znalosti na odborných korzech a seminářích.
levitas 1   levitas 2   levitas 3

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializujeme se na bolesti pohybového aparátu jako jsou bolesti hlavy, zad a kloubů, zaměřujeme se také na sportovní fyzioterapii.

Jedním z našich hlavních školitelů byl Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Jsme proškoleni v oblasti jeho terapeutického programu Dynamická neuromuskulární stabilizace.

V našem zařízení dále provádíme léčbu některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové.

Profesní filozofie

Značnou výhodou naší terapie je umění nahlížet na člověka komplexně, což zdravotnická zařízení často slibují, ale přitom stále řeší pouze místo projevu problému (tedy symptomatickou léčbu, nikoli však léčbu kauzální). Naší snahou je ovlivnit subjektivní potíže dlouhodobě odstraněním pravé příčiny obtíží, a ne jen krátkodobě zmírnit příznaky obtíží.   Častou limitací dnešní medicíny je naprostá absence klinického vyšetření pacienta lékařem. Většina vyšetření se skládá ze zobrazovacích metod (RTG, MRI, CT), avšak osobní kontakt lékaře s pacientem se stále více vytrácí. Pokud na výsledcích zobrazovacích vyšetření není patrný strukturální defekt, může se s velkou pravděpodobností jednat o funkční poruchu. V případě erudovaného lékaře je v tuto chvíli doporučena pacientovi návštěva fyzioterapie.   "Bohužel se stále setkáváme s případy, kdy je pacient prohlášen za zdravého a jeho problému se dále nikdo nevěnuje. Je důležité neustále pracovat na propojení fyzioterapie s lékařskými obory, jelikož je nelze od sebe navzájem rozdělovat. Proto je naším cílem neustále připomínat přínosnou roli fyzioterapie pro zlepšení kvality života."

Naše klinika

Naší snahou bylo vytvořit příjemné a útulné zdravotnické zařízení, kde se oproti velkým klinikám klient může cítit uvolněně.

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře, protože i to má podstatný vliv na efekt terapie.

Zajímavosti

Jsme hlavními fyzioterapeuty klubu plážových sportů Beach service s. r. o. Pro naše bohaté zkušenosti léčby pomocí rázové vlny pořádáme školení zdravotnických odborníků v oblasti správné a efektivní aplikace rázové vlny.   Dále spolupracujeme se Židovskou obcí v Praze a zajišťujeme fyzioterapii v domácím prostředí pro seniory.

Více o lékaři


Naše zdravotnické zařízení se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu, a to jak u dětí a dospívajících, tak u dospělých.

Jedním z našich hlavních školitelů byl Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. Jsme proškoleni v oblasti jeho terapeutického programu Dynamická neuromuskulární stabilizace.

Vytvořili jsme pro Vás příjemné a útulné prostředí vhodné pro terapii i relaxaci.

Značnou výhodou naší terapie je umění nahlížet na člověka komplexně, což zdravotnická zařízení často slibují, ale přitom stále řeší pouze místo projevu problému (tedy symptomatickou léčbu, nikoli však léčbu kauzální). Naší snahou je ovlivnit  subjektivní  potíže  dlouhodobě odstraněním  pravé  příčiny  obtíží,  a  ne  jen  krátkodobě  zmírnit  příznaky  obtíží.

Častou limitací dnešní medicíny je naprostá absence klinického vyšetření pacienta lékařem. Většina vyšetření se skládá ze zobrazovacích metod (RTG, MRI, CT), avšak osobní kontakt lékaře s pacientem se stále více vytrácí. Pokud na výsledcích zobrazovacích vyšetření není patrný strukturální defekt, může se s velkou pravděpodobností jednat o funkční poruchu. V případě erudovaného lékaře je v tuto chvíli doporučena pacientovi návštěva fyzioterapie. Bohužel se stále setkáváme s případy, kdy je pacient prohlášen za zdravého a jeho problému se dále nikdo nevěnuje. Je důležité neustále pracovat na propojení fyzioterapie s lékařskými obory, jelikož je nelze od sebe navzájem rozdělovat. Proto je naším cílem neustále připomínat přínosnou roli fyzioterapie pro zlepšení kvality života.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Cvičení po porodu Od 1 200 Kč
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda) Od 1 200 Kč
Fyzioterapie Od 1 200 Kč Do 2 Kč
Kinesiotaping (taping, tejpování) Od 350 Kč Do 450 Kč
Klasická masáž Od 800 Kč
Kraniosakrální terapie Od 1 200 Kč
Léčba rázovou vlnou Od 600 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 1 200 Kč Do 1 600 Kč
McKenzie metoda Od 1 200 Kč
Ortopedie Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Cvičení po porodu Od 1 200 Kč
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda) Od 1 200 Kč
Cvičení pro těhotné Od 1 200 Kč Ano
Fyzioterapie Od 1 200 Kč Do 2 Kč
Kinesiotaping (taping, tejpování) Od 350 Kč Do 450 Kč
Klasická masáž Od 800 Kč
Léčba rázovou vlnou Od 600 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Tererova 1358/12
vchod je umístěn z boku budovy, označen logem LEVITAS
14900 Praha
Chodov
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 18:00 
Úterý
08:00 - 18:00 
Středa
08:00 - 18:00 
Čtvrtek
08:00 - 18:00 
Pátek
08:00 - 18:00