Gemini oční klinika, České Budějovice

Gemini oční klinika, České Budějovice

  • 33% >7 dnů
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď
Kontakt

Adresy

Adresa
Lidická třída 2144/108
370 01 České Budějovice
Česká republika

 České Budějovice     Telefon  +420 577 202 202 Telefon   
Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, České Budějovice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Gemini oční klinika, České Budějovice již získal/a tato hodnocení

Vřele doporučuji

 |  Laserová operace očí - LASIK
KateLondon  |  28.1.2013
  Spokojený/á , Celková cena: 35 000 Kč

Nechala jsem se operovat v 2012 v ordinaci Gemini v Ceskych Budojovicich.Zakrok je absolutne bezbolestny,jen mozna neprijemny,asi jako navsteva u zubare. Jiz druhy den vidite, trva zhruba 3 tydny,nez se zrak ustaly,ale ted vidim perfektne, zadne vedlejsi efekty,az mi prijde,ze jsem nikdy bryle nenos... Více 

Anonymous

operace očí pomocí Femto Lasik

Laserová operace očí metodou femtoLASIK
Anonymous
Anonymous  |  12.3.2012
  Spokojený/á , Celková cena: 35 000 Kč

Všem operaci určitě doporučuji. Je sice velmi drahá, když jsem si spočítala, kolik dám za čočky a brýle, tak se to vyplatí. Lékaři jsou skvělý a s výsledkem jsem velmi spokojená. Zákrok je bezbolestný, prostě skvělá volba.

Profil

Profil

Motto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Více o nás

Profil společnosti

Soukromá oční klinika Gemini oční centrum rozvíjí dlouholetou tradici oční chirurgie. Naším cílem je nejvyšší možná kvalita vašeho vidění. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze, v Brně a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu.

Vaše oči nejprve důkladně vyšetříme na moderních přístrojích a v případě potřeby pro vás vybereme nejvhodnější operaci. Může jít o korekci oční vady metodami LASIK, epi-LASIK, femto-LASIK, operaci šedého zákalu nebo sítnice.

Vlastní zákrok provádí zkušený operatér na operačním sále s přístrojovým vybavením nejvyššího standardu. Hlavní zásadou je šetrnost operace a cílem rychlé dosažení vysoké kvality zraku. Díky moderním a šetrným postupům provádíme všechny operace ambulantně.

Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.

Zákroky