Gemini oční klinika, Ostrava

Gemini oční klinika, Ostrava

Kontakt

Adresy

Adresa
Zdeňka Chalabaly 3041/2
700 30 Ostrava
Bělský Les
Česká republika

Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, Ostrava a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Gemini oční klinika, Ostrava již získal/a tato hodnocení

Operace šedého zákalu bez čekání

 |  Operace šedého zákalu laserem
Registrovaný uživatel  |  26.3.2018
  Spokojený/á

Hodnocení podávám za svou maminku, která byla spokojená. Pohoda, klid, nezbytně nutná doba čekání, vše jde velmi rychle, vlídný kolektiv, velmi příjemné prostředí.

 2 Likes

Operace očí - opět bez brýlí

 |  Laserové operace očí
anonym  |  12.10.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 50 000 Kč

Již několik let jsem se odhodlávala pro operaci očí. I když jsem nosila brýle víc jak osm let, nikdy jsem se s touto skutečností nesmířila. Brýle mi vadily na každém kroku a připadala jsem si o mnohem starší. Vyzkoušela jsem i čočky, ale ani to , nebylo pro mne to pravé ořechové. Z operace jsem měla... Více 

 1 Like
Profil

Profil

Motto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Více o nás

Profil společnosti

Soukromá oční klinika Gemini oční centrum rozvíjí dlouholetou tradici oční chirurgie. Naším cílem je nejvyšší možná kvalita vašeho vidění. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze, v Brně a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu.

Vaše oči nejprve důkladně vyšetříme na moderních přístrojích a v případě potřeby pro vás vybereme nejvhodnější operaci. Může jít o korekci oční vady metodami LASIK, epi-LASIK, femto-LASIK, operaci šedého zákalu nebo sítnice.

Vlastní zákrok provádí zkušený operatér na operačním sále s přístrojovým vybavením nejvyššího standardu. Hlavní zásadou je šetrnost operace a cílem rychlé dosažení vysoké kvality zraku. Díky moderním a šetrným postupům provádíme všechny operace ambulantně.

Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.

Zákroky