prim. MUDr. Jiří Jungwirth

Chirurgie Praha
Chirurgie Praha
EGK s.r.o. - Sanatorium sv. Anny

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás prim. MUDr. Jiří Jungwirth a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - prim. MUDr. Jiří Jungwirth - Chirurgie Praha

Motto:

nadstandard pro všechny

Členství

Česká lékařská komora

Více o lékaři

MUDr. Jiří Jungwirth

Nar. v r. 1961, je ženatý a má dvě děti.

Gymnázium absolvoval v letech 1976 - 1980 v Praze.

Lékařskou fakultu v Praze se zaměřením na preventivní lékařství absolvoval v letech 1980 - 1986. Po dobu studia na lékařské fakultě pracoval samostatně na pozici sestry v nemocnici na chirurgickém lůžkovém oddělení a pak 3 roky na chirurgické ambulanci. Dále po dobu studia na fakultě působil na Katedře anatomie nejprve rok jako volontér a pak po dobu pěti let jako demonstrátor a podílel se na výukové činnosti katedry především při pitevních cvičeních. V době studia na gymnáziu a pak i v průběhu studia na lékařské fakultě pracoval jako sanitář na Záchranné službě v Praze. V roce 1986 promoval na lékařské fakultě a státní zkoušky absolvoval ze všech předmětů na výbornou.

Po absolvování fakulty nastoupil jako lékař na Záchrannou službu v Praze a začal se připravovat ke specializaci z oboru chirurgie. V r. 1986 - 87 absolvoval základní vojenskou službu. Chirurgickou kariéru zahájil v roce 1987 na chirurgickém oddělení nemocnice Pelhřimově pod vedení Prim. MUDr. Křikavy Csc. Po návratu do Prahy působil jako lékař na Záchranné službě v Praze. V prosinci 1989 nastoupil na Chirurgickou kliniku FNKV v Praze, kde působil jako sekundární lékař a jako odborný asistent se podílel na výuce mediků až do roku 1999 V letech 1988 - 1992 působil jako lékař juniorů, dorostenců a žáků oddílu kopané Slavia Praha.

První atestaci z oboru Všeobecná chirurgie složil na výbornou.

Druhou atestaci z oboru Všeobecná chirurgie složil na výbornou a s pochvalou komise.

Od roku 1993 začal budovat soukromé zdravotnické zařízení, jehož je se svojí ženou majitelem. V roce 2000 zakoupila společnost EGK s.r.o. objekt v Luční 7 a na Praze 3 a prakticky zcela jej přestavěla do současné podoby na Sanatorium sv. Anny.

Chirurgická část má:

  • ambulanci pro všeobecnou chirurgii

  • bohatě vybavenou ambulanci zaměřenou na chirurgii konečníku a tlustého střeva

  • ambulanci cévní vybavenou UZ přístrojem s duplexní sonografií a barevným Dopplerem.

Celou chirurgickou kariéru se Dr. Jungwirth věnuje všeobecné chirurgii.

Zaměřuje se na operace břišní a od roku 1993 se věnuje laparoskopické chirurgii. Celkem provedl dosud přes 900 laparoskopických operací v břišní dutině. Jedná se o operace žlučníku, slepého střeva, kýl tříselných i kýl přední stěny břišní. O roku 1991 se zaměřuje na operace v oblasti kolorektální tj. v oblasti tlustého střeva a konečníku. V této oblasti operuje jak zhoubná, tak nezhoubná onemocnění. Úspěšně provedl kolem 300 operací pro zhoubné nádory tlustého střeva a konečníku. Dále operoval kolem 3000 operací pro nezhoubná onemocnění v oblasti konečníku-hemoroidy, píštěle, trhliny konečníku. V posledních letech rozšířil svůj zájem o operace křečových žil na dolních končetinách-především novým minimálně invazivním technikám, které prodělaly v posledních letech díky novým technologiím bouřlivý vývoj v technice operování- zejména v technikách endoskopických.

Prakticky všechny chirurgické pacienty v Sanatoriu sv. Anny operuje MUDr. Jungwirth osobně a to činí 350 až 400 operací ročně.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Nutriční poradenství (výživové poradenství)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Praha
Adresa
Luční 7a/2776
130 00 Praha
Praha 3
Česká republika

 Praha