EGK s.r.o. - Sanatorium sv. Anny

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás EGK s.r.o. - Sanatorium sv. Anny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - EGK s.r.o. - Sanatorium sv. Anny

Motto:

Nadstandard pro všechny

Více o nás

Vážení pacienti,

byli bychom rádi, kdybyste se u nás cítili klidně a spokojeně. Po příchodu do našeho zařízení se ohlaste u sestry na recepci a posaďte se do čalouněných křesel. Vezměte si časopis, nebo se, prosím, zabavte chvíli sledováním televize.

to není luxus pro horních deset tisíc, to je realita naší představy o vztahu pacient - lékař.

MUDr. Anna a Jiří Jungwirthovi.

 

cekarna1_resize

Naše čekárna

 

 

Profil sanatoria

Klinika elektivní chirurgie - Sanatorium sv. Anny je umístěna v zeleni, v klidné části Prahy 3, v ulici Luční 7a.

Je to chirurgické pracoviště s moderně vybaveným operačním sálem a lůžkovým oddělením s dvoulůžkovými pokoji.

Na každém z pokojů je k dispozici WC, sprcha, televize, u každého lůžka je telefon a možnost připojení na internet.

Na naší klinice pracují zkušení lékaři a zdravotní sestry s vysokou kvalifikací a bohatými zkušenostmi v oboru.

Odpovídáme požadavkům lidí na uklidňující, vzorně čisté prostředí rodinného sanatoria s ubytováním hotelového typu.

Přátelské a vstřícné jednání personálu je u nás samozřejmostí.

V moderním, čistém, přátelském prostředí rodinného sanatoria prožijete operaci i pooperační období příjemně a bez psychického stresu.

Vedení společnosti vychází vstříc nárokům pacientů na vysokou odbornost ošetření a úroveň prostředí, ve kterém jsou zdravotnické služby poskytovány.

Díky trvalému důrazu na odborné, lidské a komunikační schopnosti zdravotnického personálu i vysokému pracovnímu nasazení personálu se daří vyšetřit a ošetřit každý rok v našem zařízení tisíce spokojených pacientů.

Jak se k nám můžete objednat?

V sanatoriu přijímáme pacienty na doporučení, ale i bez doporučení praktického lékaře.

Pacienti se mohou se svými problémy na nás obrátit tak, že se objednají na recepci našeho zařízení telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Recepční sestra Vás objedná v nejbližším možném termínu.

Pokud jsou obtíže akutní, mají tito pacienti přednost nebo jsou vyzváni k okamžité návštěvě lékaře. Jedná se zejména o případy, kdy pacient krvácí nebo má teploty či výrazné bolesti.

Chirurgie

Chirurgická část sanatoria se skládá z ambulancí a lůžkového oddělení.

Ambulance i chirurgický sál jsou vybaveny špičkovou technikou firmy Fujinon a Olympus. Díky tomuto vybavení, zkušenosti i odborným kvalitám našich lékařů je možno postupovat u každého případu individuálně s veškerými možnostmi využití moderní techniky.

Veškeré ambulantní zdravotnické služby jsou hrazeny Vaším zdravotním pojištěním. Naše zařízení je smluvním partnerem všech pojišťoven.

Pacienti hradí pouze nadstandardní služby za velmi rozumných podmínek. Celé pracoviště je vedeno ideou, že každý pacient je pro nás váženým klientem,kterému je nutné ušetřit maximum jeho času a minimalizovat nepříjemnosti, které jsou spojeny s nemocí,či operací. Věříme, že budete u nás spokojeni a rozšíříte okruh lidí, kteří propagují moderní rychlé a komfortní zdravotnické služby poskytované v přátelském prostředí.

 

anim4
Standardní lůžko na lůžkovém oddělení- polohovatelné, plné monitorování pacienta, televize, internet, vlastní sociální zařízení

Gastroenterologické oddělení

Naše pracoviště se zaměřuje na vyšetření celého trávicího ústrojí. Jako první v České republice provádíme vyšetření žaludku nosem, toto vyšetření je pro pacienty naprosto bezbolestné a není třeba se čehokoliv obávat.

Léčba obezity

Nechirurgická a nefarmakologická pomůcka v léčbě obezity BioEnterics Intragastric Balloon System (BIB) pomáhá změnit nejen Vaši hmotnost, ale i Váš celkový životní styl a to vysoce efektivní, jednoduchou a bezpečnou cestou chránící Vaše zdraví.

Díky vývoji systému BioEnterics Intragastric Balloon System (BIB) se dostala na trh pomůcka ke snižování hmotnosti, která v kombinaci s odborně fundovanou dietou a modifikací chování Vám může pomoci získat zdravotní a estetické výhody spojené s váhovým úbytkem.

Ordinace interních lékařů

Interní ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu interních nemocí v celém ambulantním rozsahu.

Zaměřujeme se na primární i sekundární prevenci nemocí srdce a cév, diagnostiku poruch srdečního rytmu, vyloučení srdečního původu bolestí na hrudi v diferenciálně diagnostických úvahách, léčbu zvýšeného cholesterolu, vysokého krevního tlaku, diagnostice onemocnění štítné žlázy, ledvin, jater, močového traktu (pokud nepatří do kompetence urologa).

V případě zájmu provádíme podrobná předoperační vyšetření před nástupem na operaci do Sanatoria sv. Anny, nebo před nástupem k chirurgickému výkonu do jiného smluvního zdravotnického zařízení podle typu a rozsahu operace.

Interní ambulance velice úzce spolupracuje s gastroenterologickou a chirurgickou ordinací, koriguje a léčí přidružená onemocnění, které se často naleznou jako vedlejší diagnóza při vyšetření pacienta v těchto ambulancích.

Zdravotní výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami vyjma výkonů plastické chirurgie, které si hradí pacienti sami. Cena za pobyt na nadstandartních lůžkách je stejná jako v jiných zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba obezity

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Luční 7a/2776
130 00 Praha
Praha 3
Česká republika

 Praha