MUDr. Kateřina Jurová

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Kateřina Jurová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Kateřina Jurová

Motto:

Cílem je komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

Uvítání

Prim. MUDr. Kateřina Jurová je vedoucí lékařkou v Beskydském rehabilitačním centru v Čeladné. V roce 1984 úspěšně ukončila studium na LF University Palackého v Olomouci. Dokončila atestaci I. st. z vnitřního lékařství a dodělala si nástavbovou atestaci z FBLR, kurz myoskeletální medicíny.

Tři roky vykonávala praxi na interním oddělení NsP Vsetín. Od roku 1996 pracuje jako rehabilitační lékařka Orthes.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializuje se na léčbu pohybového aparátu. Je průkopníkem nových metod a rehabilitačních technik. V Beskydském rehabilitačním centru zavedli pro pacienty po kardiochirurgických zákrocích (výměna chlopní, bypassy) intenzivní péči, která se stala součástí rehabilitačních programů.

Celý tým tvoří lékaři, fyzioterapeutové, sestry a další důležitý pomocný personál Beskýdského rehabilitačního centra v Čeladné.

Dále zde experimentují s léčbou v Polaru. Právě pro tyto účely se zde ustálil pojem "Polarium". Jedná se o speciální léčbu s nízkými teplotami, a také jako první v České republice využívají léčbu tmou.

Terapie tmou

Využívá se absence smyslových podnětů z vnějšího prostředí k sebepoznání. Klient ve tmě tráví nejméně 7 dní. Bez vstupního vyšetření nelze tuto terapii doporučit. Během léčby za klientem dochází terapeut. Lze v prostorech spát, meditovat, psát, cvičit, vše, co si jen dovedete představit.

Léčba regeneruje psychiku, rozvíjí syslové receptory, kreativitu a přispívá k umocnění vnitřních prožitků.

Naše ordinace

Prim. MUDr. Kateřina Jurová působí v odborném ústavu Beskydské rehabilitační centrum, které se nachází na úpatí horského masivu Ondřejníku.

Centrum se specializuje na léčbu oběhového, nervového a pohybového ústrojí. Je jedním ze zdravotnických zařízení České republiky, kde pojišťovna proplácí léčebné pobyty.

V centru se denně potkává s odborníky z oborů neurologie, intenzivního lékařství a léčebné rehabilitace. Centrum spolupracuje s velkými nemocnicemi jako je Fakultní nemocnice Brno, Fakultní nemocnice Olomouc, Fakultní nemocnice Ostrava.

Více o lékaři

 

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie
Diagnostika a léčba osteoporózy
Konzervativní léčba úrazů
Obstřiky a punkce
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců
Fyzioterapie a rehabilitace
Elektroléčba, Elektrostimulace
Magnetoterapie
Vojtova metoda

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Palackého 481
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

 Rožnov pod Radhoštěm