Orthes, spol. s.r.o.

Recenze (6)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Orthes, spol. s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Orthes, spol. s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - Orthes, spol. s.r.o.

Motto:

Cílem je komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

Více o nás

Profil centra

Lůžkové ortopedické zařízení Orthes zahájilo v Rožnově činnost v listopadu roku 1996.

Od počátku je cílem komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

V současnosti disponuje vlastním lůžkovým oddělením s kapacitou třinácti standardních lůžek a třech míst na pooperační jednotce intenzivní péče a samostatnými ambulancemi pro ortopedii a traumatologii pohybového systému v Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí. Pro oblast Rožnova a Valašského Meziříčí zajišťuje v plném rozsahu základní ortopedickou péči. Léčeni jsou zde však pacienti z celé České republiky i zahraničí.

Poloha v srdci Beskyd a čisté životní prostředí přispívá k ožívání tradice klimatických lázní. Ortopedické lůžkové zařízení se snaží tuto tradici obohatit a dále rozvinout.

Naše služby

Ortopedické lůžkové zařízení Orthes se zabývá komplexní léčbou poruch pohybového aparátu, včetně následné rehabilitace. Specializuje se na operační výkony v oblasti kolene, kyčle, ramene a výkony na noze a ruce.  Mezi stěžejní operační výkony patří totální náhrady kyčelního a kolenního kloubu, včetně náhrad revizních. Specializované artroskopické operace jsou prováděny na kolenním kloubu, včetně rekonstrukce zkřížených vazů. Provádíme rovněž artroskopie ramenního, hlezenném a loketním kloubu.

Pacienti jsou operováni na klimatizovaném aseptickém operačním sále. Po operaci následuje diferencovaná léčebná péče, která minimalizuje riziko vzniku komplikací a zrychluje a zkvalitňuje proces zotavení.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie
Artroskopie zadního hlezna
Diagnostika a léčba osteoporózy
Koleno - operace čéšky
Koleno - operace menisku
Koleno - plastika předního zkříženého vazu
Koleno - totální endoprotéza
Konzervativní léčba úrazů
Kyčel - resurfaceing
Kyčel - totální endoprotéza klasická
Loket - epikondylitidy
Noha - vbočený palec
Obstřiky a punkce
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Rameno - operace přední luxace
Ruka - karpální tunel
Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců
Fyzioterapie a rehabilitace
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Magnetoterapie
Vojtova metoda

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Palackého 481
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

 Rožnov pod Radhoštěm