Klinika reprodukční medicíny a gynekologie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika reprodukční medicíny a gynekologie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Klinika reprodukční medicíny a gynekologie

Motto:

Cílem asistování při reprodukci není manipulace s přírodou, ale optimalizace přirozené fertilní schopnosti páru, který žádá lékaře o pomoc.

Více o nás

Profil kliniky

Již od roku 2001 funguje ve Zlíně vysoce specializované zdravotnické pracoviště Klinika reprodukční medicíny a gynekologie. Jeho vznik byl iniciován potřebami nového Zlínského kraje. Zdravotnocké zařízení je umístěno v areálu nemocnice Atlas na Tomášově a má uzavřeny smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče s většinou zdravotních pojišťoven.

Na základě kvality našich služeb a zavedením systému managementu jakosti dle evropské normy EN ISO 9001:2000 proběhla počátkem roku 2003 úspěšná certifikace nezávislými auditory mezinárodní certifikační společnosti TÜV Rheinland/Berlin-Brandenburg.

Uplynulo již 27 let od narození prvního dítěte po mimotělním oplodnění. Rozvoj asistované reprodukce je tak dynamický, že se v současné době pořádají odborné sjezdy na všech úrovních, včetně sjezdů světových za účasti tisíců specialistů. S radostí můžeme konstatovat, že Česká republika držela v této oblasti krok se světovým vývojem. Se zadostiučiněním konstatuji, že na Klinice reprodukční medicíny ve Zlíně bude o Vás pečovat několik specialistů, kteří stáli u rozvoje tohoto oboru v České republice.

Hlavní oblast naší činnosti zahrnuje komplexní vyšetření a léčbu neplodných párů. Do praxe jsme zavedli všechny techniky a postupy asistované reprodukce, které jsou dostupné v nejlepších evropských centrech.

Jen vzájemná důvěra, otevřenost a možnost neformálních kontaktů vytváří takové prostředí, které se snaží poskytovat maximální servis nejen odesílajícím lékařům, ale především našim pacientkám a pacientům.

Nabízíme

  • Komplexní diagnostika příčin neplodnosti manželského páru

  • Léčba neplodnosti, zejména techniky in vitro fertilisace (IVF), mikromanipulace (ICSI), asistovaný hatching (AH), prodloužená kultivace embryí, mikrochirurgické operace mužů za účelem zisku spermií pro IVF/ICSI (MESA, TESE), praeimplantační genetická diagnostika (PGD)

  • Kryokonzervace gamet i embryí v rámci programu asistované reprodukce

  • Použití darovaných gamet (spermie, oocyty) včetně darování embrya

  • Andrologická ambulance se spermabankou, inseminace od manžela i dárce, kryokonzervace spermií u mužů léčených pro onkologické onemocnění

  • Léčebné programy endometriozy, hyperprolaktinemie a jiných endokrinopatií

  • Konziliární gynekologická činnost

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba neplodnosti
Dárcovství embryí
Dárcovství spermií
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI
Intrauterinní inseminace - IUI
Komplexní imunologické vyšetření
Komplexní vyšetření ejakulátu
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mikrochirurgický odběr spermií MESA, TESA, TESE
Mimotělní oplodnění - IVF
Preimplantační genetická diagnostika
Stanovení spermiogramu
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů
Gynekologie
Endometrioza
Těhotenství a porodnictví
Ultrazvukové vyšetření plodu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Darování vajíček
3.6.2010

Zázrak vzniku nového života začíná oplozením, při kterém dochází ke spojení spermie s vajíčkem. Stále roste počet žen, které...

Napište nám

Adresy

Adresa
U lomu 5
760 01 Zlín
Česká republika

 Zlín