• 3 odpovědí

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LaserPlastic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - LaserPlastic

Motto:

Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají nejen zlepšit vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Více o nás

Více než 17 let jsme tu pro Vás - Klinika LaserPlastic

O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individualní přístup ke každému pacientovi.

Samozřejmostí je zvyšování kvalifikace všech pracovníků formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí. Na Vaši návštěvu kliniky v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší Prim.MUDr. Marta Moidlová.

Akreditace kliniky

Klinika je akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu a injekčních inplantátů. Česká laserová společnost udělila našemu pracovišti rovněž akreditaci pro práci s operačními vysokovýkonnými lasery.

Klinika LaserPlastic je národní referenční pracoviště pro Ultherapii.

NOVINKY:
Kryolipolýza - hubnutí pomocí mrazu

Kryolipolýza představuje vysoce efektivní a pro organismus velmi šetrnou metodu redukce tukové tkáně. Jedná se o metodu řízeného ochlazování tukových buněk na vybrané části těla, která vede k velmi efektivní redukci podkožního tuku. Nabízíme vám jedinečnou bezbolestnou možnost získání vaší vysněné postavy.
Jak funguje kryolipolýza?
Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Při kryolipolýze jsou užívány teploty v rozmezí +10ºC až -10 ºC. Toto ochlazování vede ke krystalizaci tuků v tukových buňkách.
Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po zákroku se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Celý zákrok trvá přibližně 60 až 90 minut.

Radiofrekvence - omlazení pleti, obličeje

Přístroj nové generace Endymed využívá nejnovější technologie s 3D efektem, které působí až do hlubokých vrstev pokožky. Díky tomu vám zajistí perfektní vypnutí pokožky.
Endymed je vhodný pro obličejové aplikace, kdy garantuje silný vypínací efekt. Je ideální také pro ošetření sluncem poškozené kůže, redukci vrásek, odstranění hyperpigmentací, jizviček po akné a celkové vyhlazení a zlepšení textury pokožky.
Kromě vypnutí vrásek na pleti se přístroj Endymed postará i o bezbolestné vylepšení vaší postavy. Pomůže vám odstranit pomerančovou kůži - celulitidu - i menší tukové váčky.  Zvládne také vypnutí kůže rizikových partií, jako jsou paže, kolena, dekolt, vnitřní stehna či břicho.

Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace

Sportujete, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku nebo celulitidy určitých partií?
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci.
Dají se zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

Robotická transplantace vlasů

Nabízíme vám unikátní metodu robotické transplantace vlasů. Jedná se o automatizovanou FUE metodu, která v mnohém překonává dosud známé transplantační metody. Přináší s sebou velké výhody pro pacienta i lékaře.
Francouzská společnost MEDICAMAT, která se už 30 let specializuje designem, výrobou a mezinárodní distribucí patentovaných lékařsko-chirurgických přístrojů, spojila své síly s předními světovými odborníky právě v oblasti transplantace vlasů a vytvořila přístroj - robota PUNCH HAIR MATIC ®, na použití automatizované FUE-TRANS-F.E.R. metody transplantace vlasů. Přístroj je více nežli rok využívám především v USA, Francii a Itálii. Tuto metodu provádíme jako jediná klinika v celé České republice.
Punch hair matic na transplantaci vlasůJedná se o ambulantní zákrok, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.
Výhody automatizované FUE metody pro transplantaci vlasů

 • zákrok je vykonáván ambulantně, minimálně invazivní a bezbolestný
 • zabere polovinu času oproti běžně používaným metodám transplantace vlasů
 • provádí se v lokální anestezii, bez použití skalpelu a bez následné tvorby jizev
 • téměř žádné riziko infekcí
 • minimální riziko bolesti z poškozených nervů
 • minimální riziko krvácení
 • velmi krátká rekonvalescence - řádově ve dnech (3-5 dní)
 • nové vlasy začnou růst do 2 - 3 měsíců
 • menší omezení pacienta v souvislosti s výkonem
Léčba hemangionů

Podívejte se na video na téma: Nezhoubné nádory - hemangiomy.

Nově u nás metoda PRP (Platelet Rich Plasma)


REGENERACE A PŘIROZENÁ REVITALIZACE OŠETŘOVANÝCH TKÁNÍ
SPECIÁLNĚ UPRAVENOU VLASTNÍ KREVNÍ PLASMOU

 • tato metoda je využívaná k redukci vrásek obličeje, okolí očí, horního rtu, v oblasti čela, k redukci jizev a léčbě chronických ran
 • po aplikaci vlastní plasmy dochází k vypnutí pokožky, jejímu zjemnění a projasnění prakticky ihned po aplikaci
 • aplikovaná vlastní plasma je připravena odstředěním vlastní žilní krve, doplněna dalšími speciálními látkami a poté ihned aplikována
 • léčba PRP je časově nenáročná, minimálně bolestivá a šetrná k pokožce
 • je používána vlastní pacientova krev, která po celou dobu úpravy neopustí speciální aplikační set, takže riziko znečištění krve je nulové

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Ceny od*
Léčba bradavic (verrucae) Od 600 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 400 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Bezbolestná depilace
19.6.2012

Víte, jaký je základní rozdíl mezi často zaměňovanými pojmy epilace a depilace? Která ze zmíněných metod zničí chloupek i s...

Napište nám

Adresy

Adresa
Platnéřská 89/11
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp.zn.: C237511
110 00 Praha
Praha 1 Staré Město
Česká republika

 Praha