• 3 odpovědí
  • 2 Likes

MUDr. Petra Garnolová, klinický onkolog

Klinická onkologie Praha
Klinická onkologie Praha
Ambulance klinické onkologie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petra Garnolová, klinický onkolog a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Petra Garnolová, klinický onkolog - Klinická onkologie Praha

Motto:

Život není to co chceme, ale to co máme.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČOS ČLS JEP - Česká onkologická společnost

Uvítání

Vážení klienti, ráda bych Vám touto cestou nabídla možnost onkologické a také paliativní léčby v příjemném prostředí soukromé onkologické ambulance.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Věnujeme se prevenci a časnému zachytu onkologických onemocnění, léčbě zhoubných onemocnění a také péči o pacienty v symptomatickém paliativním režimu péče.
Na našem pracovišti také nabízíme možnost "second opinion" druhého názoru lékaře a konzultace stran životního stylu, který bude minimalizovat vznik nádorového onemocnění.

Profesní filozofie

Na každého pacienta pohlížíme komplexně. Vždy zhodnotíme celkový zdravotní stav, typ a rozsah onemocnění a navrhneme pacientovi optimální léčebný plán. Pacienta vždy informuje pravdivě o zdravotním stavu a respektujeme jeho názor na jednotlivé léčebné modality. Pokud není určitý typ léčby možný na našem pracovišti, referujeme konkrétního pacienta kolegům na onkologické klinice.

Naše ordinace

Naše ordinace je moderně zařízená a vzhledem k objednávkovému systému jsou čekací doby minimální.

Vzdělání a praxe

Klinické onkologii se věnuji již od roku 2002. Po celou dobu jsem pracovala na onkologickém oddělení v nemocnici, kde jsme načerpala profesní zkušenosti od starších kolegů. Během let jsem získala atestaci z interny, klinické onkologie a paliativní medicíny. Dále jsem držitelem licence pro provádění  ultrazvuku břicha a licenci nutričního specialisty. V letech 2010 - 2015 jsem vykonávala funkci primáře onkologického oddělení.

Zajímavosti

Od roku 2004 dosud jsem součástí týmu mezinárodních klinických studií a v několika studiích jsem byla hlavním řešitelem. Šlo především o léčbu pacientů s karcinomem plic, kolorektálním karcinomeme a karcinomem prsu.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Nádory dělohy
Nádory děložního čípku
Nádory pochvy
Nádory vaječníku

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Preventivní onkologické vyšetření
7.10.2016

Onkologie se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou zhoubných nádorových onemocnění. Včasné odhalení zvyšuje šanci na uzdravení...

Napište nám

Adresy

Klinická onkologie Praha
Adresa
Dukelských hrdinů 17
R.M.A. Centrum
170 00 Praha
Holešovice
Česká republika

 Praha