MUDr. Radka Janitorová

Radiologie a zobrazovací metody Praha
Radiologie a zobrazovací metody Praha
Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Radka Janitorová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Radka Janitorová - Radiologie a zobrazovací metody Praha

Motto:

Je dobré pečovat nejen o krásu, ale i o zdraví svých prsů.

Uvítání

Přijďte do Esthé na sonografické vyšetření prsu. Vedoucím sonografického pracoviště je MUDr. Radka Janitorová, která se věnuje mammární diagnostice (vyšetření prsů) od zahájení mamografického screeningu v České republice v roce 2003, tedy již přes 10 let.

Vzdělání a praxe

MUDr. Radka Janitorová je absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1999 získala atestaci v oboru Radiologie a zobrazovací metody. Již o rok později se začala specializovat na vyšetření prsů neboli mammární diagnostiku. Jejím hlavním posláním na klinice Esthé je důkladné vyšetření prsů zejména po esthetických výkonech (po augmentaci prsou, jejich modelaci či redukci, nebo jiném estetickém výkonu), ale i vyšetření předoperační a konzultační.

Zárukou kvality sonografického vyšetření prsů na našem pracovišti je dlouholetá zkušenost a pečlivost vyšetřující lékařky i kvalitní zobrazení na ultrazvukovém přístroji MYLAB 50.

  • 2012 – doposud Vedoucí sonografického pracoviště kliniky Esthé
  • 2009 – 2011 Centrum pro nemoci prsu v Praze 10
  • 1997 – doposud Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s.

Zajímavosti

Zkušená a precizní radiodiagnostička je držitelkou Licence pro výkon soukromé lékařské praxe, funkce odborného zástupce a poskytování poradenských služeb v oboru Radiologie a zobrazovací metody od České lékařské komory, Diplomů celoživotního vzdělávání ČLK a mnoha certifikátů za aktivní (přednáškovou) i pasivní (vzdělávací) účast na odborných seminářích a kongresech.

ČLENSTVÍ V ODBORNÝCH SPOLCÍCH

  • Členka Radiologické společnosti J. E. Purkyně.

Více o lékaři

Hodnocení mammografických snímků, ultrazvukových vyšetření prsů i ověřování nejasných či podezřelých ložisek (core-cut biopsiím) pod ultrazvukovou kontrolou (tedy komplexní mammární diagnostice) se MUDr. Janitorová věnuje od roku 1999 doposud v akreditovaném mammárním screeningovém centru Oblastní nemocnice Mladá Boleslav. Své poznatky z problematiky mammárně-onkologické, si během své kariéry rozšířila během tříletého působení v Centru pro nemoci prsu v Praze 10.

V posledních letech se specializuje na vyšetřování prsů po esthetických výkonech (především po augmentaci), kde je pečlivé a erudované ultrazvukové vyšetření velmi důležité ke zhodnocení stavu implantátů i vyloučení patologických změn v prsní žláze a jejím okolí.

Kromě toho však nadále provádí široké spektrum zobrazovacích vyšetření v rámci oboru Radiologie, například sonografii orgánů břišní dutiny, měkkých tkání těla a veškerá CT vyšetření.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie
Nádory prsu
Vyšetřovací metody v mamologiii
   Ultrazvukové vyšetření prsu
Onkologie
Nádory prsu
Vyšetřovací metody v mamologiii
   Mamografie
   Ultrazvukové vyšetření prsu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Rakovina prsu
19.3.2014

Rakovina prsu je nejčastějším zhoubným nádorem u žen a jeho výskyt se během posledních 20 let zdvojnásobil. Četnost /incidence/...

Napište nám

Adresy

Radiologie a zobrazovací metody Praha
Adresa
Na Příkopě 17
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha