• 1 odpovědí

TWIGGY Salon, s.r.o.

Kožní klinika Havířov
Kožní klinika Havířov
TWIGGY Salon, s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás TWIGGY Salon, s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - TWIGGY Salon, s.r.o. - Kožní klinika Havířov

Motto:

Nesrovnávejte se, změňte se…

Ostatní

Postava snů? Ultrazvuková liposukce Vám pomůže jí získat!

V současném zaneprázdněném životním stylu se dramaticky zvyšuje počet obézních lidí – jejich postava snů je „Twiggy“. Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé boule na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Roky zůstávalo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk znamenající liposukci. Nebudeme zmiňovat nepříjemnosti spojené se zákrokem, jako jsou anestézie, nerovnosti, podlitiny a zejména několikaměsíční bolesti.

S pokrokovou technologií a zvýšenou potřebu o neinvazivní metody, přichází na trh revoluční metoda, která umožňuje ultrazvukovou liposukci bez rizika a bez bolesti. Zájem o ultrazvukovou liposukci dosáhl u nás v posledních letech markantního nárůstu. Bezbolestnost, šetrnost a vysoká efektivita ošetření jsou jejich neoddiskutovatelnou předností. Za ojedinělou novinku je považována léčba pomocí přístroje Green Cavite Prestige.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce 3. generace!

Svůdné křivky bez rizika můžete tedy získat snadno a rychle již po prvním ošetření v Salonu TWIGGY, který nabízí komplexní ošetření v oblasti bezbolestné modelace těla přístrojem Green CaVite Prestige. Tato technologie zajistí postavu snů.

Cvičíte, omezujete se v jídle, a přesto vás stále trápí pár kilogramů navíc, nebo celulitida? Přijďte se sami přesvědčit o účinnosti revoluční a nebolestivé metody.

Salon TWIGGY je prvním relaxačním a estetickým centrem na Moravě, které nabízí revoluční metodu zeštíhlení a korekci postavy Green Cavite Prestige. V Salonu Twiggy si můžete dopřát nejen zeštíhlení, ale také některou z exotických a luxusních masáží. Budeme Vám věnovat nadstandardní péči.

Leták ke stažení

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Baňkování 60 minut Od 500 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 45 minut Od 280 Kč
Masáže lávovými kameny 60 minut Od 600 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Havířov
Adresa
Dlouhá třída 97
736 01 Havířov
Podlesí
Česká republika

 Havířov