Žaneta Starzyczná

Akupunktura Havířov
Akupunktura Havířov
Kosmetická akupunktura - Salon Twiggy

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Žaneta Starzyczná a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Žaneta Starzyczná - Akupunktura Havířov

Motto:

Objevte léčebný přírodní systém, který lidem pomáhá již tisíce let.

Více o lékaři

Žaneta Starzyczná

Žaneta Starzyczná je licencovaný terapeut tradiční čínské medicíny a specialista v kosmetické akupunktuře. Je absolventem tradiční čínské medicíny v institutu TCM, kde studovala čínskou medicínu (akupunktura & čínská fytoterapie).

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS

Tradiční čínskou medicínou se intenzivně zabývám od roku 2006. Studovat jsem začala na Institutu TCM Bohemia pod vedením MUDr. Jozefa Luckého a současně jsem studovala celotělovou a ušní - akupunkturu v centru Shé Shoú Tradiční čínské medicíny pod vedením MUDr. Michala Strnada v Hradci Králové.

Absolvovala jsem také odborné kurzy - klasického a výživového poradenství. Od ledna praktikuji tradiční čínskou medicínu – fytoterapii, akupunkturu, kosmetickou akupunkturu, aurikuloterapii, dietetiku, baňkování, moxování a masáže. Pro zjištění stavu využívám tradičních forem diferenciální diagnostiky. Ve své praxi preferuji individuální přístup v práci s klientem, kombinuji různé metody dle vhodnosti pro konkrétního člověka. Ke klientovi přistupuji komplexně, vycházím ze základní myšlenky, že tělo a mysl tvoří jednotu.

Snažím se své klienty motivovat k samostatné práci na sobě. Na prvním sezení se snažím získat maximum informací, zejména díky dotazování (nejdůležitější část diagnostiky) nahmatáním pulsu na zápěstí (na šesti pozicích lze stanovit diagnózu dvanácti orgánů a celkové konstituce člověka) a přesným posouzením jazyka (barvy, tvaru, útvarů, vlhkosti, pohyblivosti a povlaku). Díky těmto ukazatelům můžu poskládat syndromy a navrhnout systém léčby. Vždy je důležité postihnout konkrétní příčinu, která sebou nese další důsledky. Na druhé návštěvě obdrží klient plán léčby – seznam doporučených a zakázaných potravin, vybrané byliny. V rámci dalších návštěv probíhají konkrétní terapie (akupunktura, baňkování, moxa, masáž, akupunktura ucha). Nesmírně důležitá je aktivní spolupráce klienta.

Léčba nekončí odchodem z ordinace, proto většinou s klienty nastavuji systém pravidelných krátkých kontrol, které je možné nazvat jako individuální koučink v oblasti zdraví nebo zdravého životního stylu. V rámci těchto kontrol probereme, které změny se daří aplikovat a které ne a proč a zda došlo ke zlepšení zdravotního stavu nebo je třeba systém léčby přenastavit.

KOSMETICKÁ AKUPUNKTURA

Naprosto unikátní přírodní kosmetická metoda na zlepšení přirozeného vzhledu kůže. Kosmetická akupunktura je rovněž známá jako akupunktura k omlazení obličeje. Je to efektivní alternativa zákroků západní medicíny, jako je např. botox, kolagenové injekce, atd.

Kosmetická akupunktura je efektivní, neoperativní zákrok, který slouží k redukci známek stárnutí. Je založena na principech Čínské Medicíny, která zahrnuje aplikaci velmi tenkých, jednorázových jehel do akupunkturních bodů jak na těle, tak i na tváři.

Tato povrchová aplikace zvýší lokální cirkulaci ve tváři a stimuluje produkci kolagenu, který vyplní vrásky a kůži dodá pevnost a zářivý vzhled. Akupunktura je již používána tisíce let k tomu, aby ošetřila mnoho nemocí a problémů. Efektivnost akupunktury spočívá v manipulaci s energetickými body těla k dosažení rovnováhy a odstranění bloků v meridiánech /kanály, kterými proudí krev a energie/, v souhrnu – dosažení zdraví a prevence před nemocemi.

Kdo ji používá

Až donedávna byla tato kosmetická akupunktura držena v tajemství mezi hollywoodskou smetánkou.

Kosmetická akupunktura je používána čím dál více a to především takovými lidmi, kteří svůj vzhled potřebují pro svou práci, např. modelky, herci a ti, kteří jsou na očích veřejnosti. Tato ošetření jsou oblíbena především u těch, kteří potřebují vypadat mladší a tohoto chtějí docílit přirozenou cestou, která zlepší jejich zdraví na všech úrovních.

Kolik ošetření je potřeba

Výzkum, který byl veden časopisem o Klinické akupunktuře shledal kosmetickou akupunkturu jako velice efektivní. Experiment byl prováděn na 300 lidech a 90% z nich vidělo výsledky ihned po prvním ošetření.

V těžkých případech může jít o 12 až 14 ošetření, aby se docílilo daných výsledků.

Jaké jsou náklady

Kosmetická akupunktura je jen zlomek ceny Botoxu, Kolagenu & Restylanových injekcí a je to především bezpečné, bez žádného zotavovacího času a léčení celého těla.

  1. Úvodní kosmetická konzultace a návrh léčby: 500,- Kč(50 - 90 min.)

  2. Kosmetická Akupunktura (1,5 hodiny): 1000,- Kč 

VYHLAZENÍ VRÁZEK OBLIČEJE LIFTINGOVOU MASÁŽÍ

Pokud Vaše pleť podléhá čím dál více zřetelnějším vráskám a říkáte si – chtělo by to facelift!, ale operace vás odrazuje, pak právě pro Vás máme novou metodu vyhlazení obličeje s okamžitým účinkem, která nahrazuje lifting jako operační zákrok.

Lifting - vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální technika masáže obličeje, která dobře působí na redukci vrásek tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže, vyhlazuje vrásky a kontury obličeje. Jde o oblíbenou metodu z důvodu ihned viditelných účinků. Tato masáž podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji, výrazně zpomaluje proces stárnutí, má detoxikačními účinky, vylepšuje vzhled kůže a zbavuje obličej napětí. Uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání, ale navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáží dochází ke zrychlení metabolismu, a tím i k úbytku podkožního tuku. Podpuruje též imunitní systém.

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu. Na obličeji je nejvíce reflexních zakončení, proto je to jedna z nejpříjemnějších masáží na psychický relax. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou. Dokáže tedy nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta.

V našem obličeji se usazují veškerá napětí a stres z každodenního života, nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. K tomu se přidají uplynulá léta a od určitého věku prostě krémy nestačí. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým, ale systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Aby masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní výsledky, doporučuje se podstoupit kůra 8-10 masáží během deseti týdnů (1x týdně) a následně udržovací kúru 1x měsíčně.

Kdy není lifting obličeje vhodný:

  • bolestivé záněty obličejových nervů

  • porucha štítné žlázy

  • hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje

  • masáže jsou zbytečné u mladých dívek s normální pletí

Už žádné vrásky – buďte věčně mladí! 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Baňkování

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Akupunktura Havířov
Adresa
Dlouhá třída 97
736 01 Havířov
Podlesí
Česká republika

 Havířov