Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Motto:

Poskytujeme všestrannou lékařskou péči tak, jak se od nemocnice očekává.

Více o nás

Profil společnosti

Nemocnice svaté Zdislavy a.s. je jediné privátní lůžkové zdravotnické zařízení na Vysočině. Pacientům poskytuje všestrannou lékařskou péči tak, jak se od nemocnice očekává.

Slouží nejen lidem z Velkomeziříčska, resp. jihovýchodní Vysočiny, ale nabyla už takového jména, že je vyhledávána pacienty z celé České republiky a dokonce i zahraničí.

Vysoce kvalifikovaný tým nemocnice umí nabídnout specializované výkony. K těm patří například miniinvazivní bandáže žaludku, či náhrady velkých kloubů. Zároveň ale nemocnice slouží všestranně svému regionu a lidem z kraje.

Nemocnice svaté Zdislavy pracuje už několik let bez dluhů, dotací a sanací z veřejných rozpočtů. Je typickou ukázkou kvalitní lékařské péče v symbióze s dobrým ekonomickým počínáním.

Proto je Nemocnice svaté Zdislavy nezbytnou a nenahraditelnou součástí sítě zdravotnických zařízení Vysočiny a České republiky vůbec.

Ortopedické oddělení

Ortopedické oddělení spolu s následnou rehabilitační péčí má celkem 28 lůžek, k tomu dále 3 lůžka intenzivní péče v rámci jednotky intenzivní a resuscitační péče.

Lůžková část oddělení je umístěna v nově vybudovaných prostorách nemocnice. Pacienti jsou ubytováni v moderně zařízených, převážně dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením, na některých pokojích je k dispozici TV.

Na pokojích, které nejsou vybaveny TV přijímačem, je možné po domluvě se staniční sestrou využít vlastního přenosného přístroje.V rámci nadstandardních služeb je možné individuální objednání stravy z našeho stravovacího provozu.

O pacienty se na oddělení stará tým kvalifikovaných lékařů, sester a fyzioterapeut. Naši pacienti jsou operováni na moderním superaseptickém klimatizovaném operačním sále, k dispozici je i samostatný sál pro septickou ortopedii.

Ve spektru naší operativy jednoznačně dominují endoprotézy kyčelního a kolenního kloubu, kdy po několik posledních let provádíme kolem 400 těchto operací ročně.

Nelze ale pominout i arthroskopické operace zejména kolena a ramena, kdy v poslední době operujeme velké množství náhrad předního zkříženého vazu nebo stabilizací ramenního kloubu pro recidivující luxaci.

Další oblastí, kde jsme aplikovali do praxe nejnovější poznatky a léčebné postupy, je například chirurgie nohy, hlavně řešení statických deformit (vbočený palec, plochá noha , deformity prstů).

K dispozici máme moderní instrumentarium a implantáty „NEW DEAL“ pro chirurgii nohy.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Koleno - operace menisku
Koleno - plastika předního zkříženého vazu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Mostiště 93
59401 Valašské Meziříčí
Česká republika

 Valašské Meziříčí