• 39 odpovědí
 • 3 Likes

MUDr. Tomáš Kupka

Chirurgie Karlovy Vary
Chirurgie Karlovy Vary
Ústav estetické medicíny,a.s.
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Tomáš Kupka a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Tomáš Kupka - Chirurgie Karlovy Vary

Motto:

pocit krásy - součást duševního zdraví

Členství

Česká lékařská komora Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Ostatní členství:

 • ČSVLM ČLS JEP - Česká společnost pro využití laserů v medicíně

Uvítání

Ústav estetické medicíny a.s. nabízí své služby v Karlových Varech již 17.rokem. Celou dobu poskytujeme stejné, základní spektrum estetických zákroků a operací, které doplňujeme o novinky. Naše firma nabízí i personální stabilitu. Všechna ošetření provádí MUDr.Dušan Záruba a MUDr.Tomáš Kupka.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mojí doménou v naší firmě je poctivá konzultace, podrobná informovanost, kvalitní pooperační péče a neoperační estetické zákroky.

Profesní filozofie

Snažím se svým klientům doporučit pro ně nejvhodnější způsob ošetření s ohledem na rizika a cenu. Často klientům rozmlouvám jejich falešné představy ze samostudia na internetu.

Naše ordinace

Výhodou naší kliniky je umístění vily Orplid - na okraji Karlových Varů. Není asi příjemné se projít s obvazem na hlavě po plastické operaci městem či kolonádou k autu. Parkovací místa pro naše klienty máme hned před klinikou. Adresa je ještě mimo lázeňské území. Není potřeba žádné povolení k vjezdu. Ve vile nám patří poslední dvě podlaží - krásný výhled do okolí.
Pro naše operanty máme k dispozici 8 lůžek. 4 lůžka jsou opatřena kamerovým systémem, u dvou je trvale přístrojové monitorování.
Plastické operace provádí primář MUDr.Dušan Záruba z Prahy, specialista na estetické operace. Anestezii zajišťuje MUDr.Vladimíra Šťastná, zkušený dvouatestovaný lékař, který s námi spolupracuje celou dobu.

Vzdělání a praxe

V Plzni jsem vystudoval lékařskou fakultu s cílem nastoupit na oddělení plastické chirurgie k primáři Vlastimilu Bursovi. S ohledem na ukončení studia v létě 1989 - v době komunismu, jsem místo na chirurgii v Plzni nezískal a na základě umístění jsem nastoupil na chirurgické oddělení v nemocnici v Karlových Varech, kde jsem pracoval od r.1989 do r.1998.
Od roku 1998 jsem pracoval postupně na dvou soukromých klinikách ,kde jsem se věnoval práci s lasery.
Od roku 2001 pracuji ve společnosti Ústav estetické medicíny,a.s.
Ve stále se rozvíjejícím oboru estetická medicína se věnuji korektivní dermatochirurgii, laserové chirurgii a ve spolupráci s primářem Dušanem Zárubou i plastické chirurgii. Již od roku 1998 se pravidelně vzdělávám v oboru doma i v zahraničí (Německo, Rakousko, Francie, USA).
Osobnostmi mé profesní kariéry jsou jednoznačně primář Vlastimil Bursa z odd.plastické chirurgie v Plzni, ke kterému jsem pravidelně docházel poslední 2 roky mého studia medicíny, jak na konzultace a ambulanci, tak na operační sál a kde jsem asi získal vztah k estetice vůbec. Druhou osobností je primář Dušan Záruba, na kterém oceňuji jeho zručnost, operační techniku, přehled, jistotu a hlavně klid při práci, který mi v nemocnici vždy chyběl.

Zajímavosti

Všichni lékaři se pravidelně v naší společnosti školí dle odbornosti. Zkušenosti s plastickou chirurgií v zahraničí získávám i přímo kontaktem s pacienty. S ohledem na bohatou zahraniční klientelu přímo vidíme, co a jak se kde v cizině operuje. Klienti k nám přijdou na nějaký zákrok, ale mají již některé operace za sebou z jiných zahraničních klinik, takže můžeme porovnávat. Rozhodně se nemáme za co stydět, spíše naopak. Poslední dobou pozoruji - hlavně u ruské a arabské klientely, že za peníze jim doma udělají vše. Zde pak chtějí korekce, "laserovaní" jizev atd. Trendem v poslední době je si nechat udělat více operací v jedné narkoze. I to má své limity. Pokud klient "vymyslí" nějaké nestandardní postupy nebo operace se slovy: "Já jsem na internetu četl!", tak je buď přesvědčíme o správném postupu nebo odmítneme. To je bohužel poslední dobou nejčastější při konzultacích - rozmlouvat omyly. Cílem estetické medicíny by nemělo být uspokojit klienta splněním jeho požadavku za každou cenu, ale nasměrovat ho při konzultaci tak, aby byl poskojený i po operaci!!

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Léčba onychomykóz a ostatních dermatomykóz (plísní) chirurgické Od 500 Kč Do 1 000 Kč
Léčba růžovky (rosacea) IPL , laserem Od 500 Kč Do 8 000 Kč
Léčba bradavic (verrucae) chirurgicky Od 500 Kč Do 1 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Operace očních víček - fotostory
23.3.2013

Plastická operace víček je kosmetická úprava horního nebo dolního očního víčka. Pokud u vás dochází k poklesu víček nebo se...

Napište nám

Adresy

Chirurgie Karlovy Vary
Adresa
U Imperialu 14
Villa Orplid , 4.podlaží
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

 Karlovy Vary