Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Přibírání na váze - Nutriční poradenství (výživové poradenství) - Diskuze

Přibírání na váze

Přibírání na váze

Laurie  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, posledních pár měsíců přibírám na Váze i když praktický skoro nic nejím. Již jsem přibrala ze 60kg na 70kg. A má výška je 165cm. Je pravda že skoro moc nesportují ale váhu jsem si vždy dokázala uhlídat na 60kg. Až teď poslední dobou jsem to neuhlídala. Již 2 a půl roku neustále kojím. A k tomu žijí poslední dobou hodně ve stresu, řeším těžké životní situace. Přítel mi nadává že jsem tlustá,že s tlustou ženskou žít nebude a že mám ze sebou něco dělat. Problém je v tom že nevím co mám udělat abych zhubla. Ale je pravda že i já se necítím dobře.
Anonymka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ozvěte se mi na mail, potřebuji od vás ještě něco vědět než vám doporučím jeden přípravek, který by mohl zabrat. Mail anonymka82@seznam.cz
Klara85  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
já měla stejný problém, začala jsem přibírat, ikdyž jsem dělala všechno stejně jako dříve. Našla jsem si nutriční poradkyni, ta se mnou všechno probrala, vyřešila, dala jídelníček, chodila jsem na konzultace a díky ni se mi povedlo dostat se na původní váhu 65kg. Pokud máte možnost navštívit Brno, tak vřele doporučuji výživovou poradkyni Lucii Fialovou. Pokud byste měla zájem, koukněte na www.salonmia.cz nebo si cinkněte na 722277411. Snad budete spokojená jako já!
felow  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
je mi 44 let a jsem přes rok diabetička II. st. Vážim 85 kg a měříim 175 cm. Chodím zatím jen ke svému obvodnímu lékaři,který mi nasazuje léky. Ale cukr mám stále 13-14 akorát jednou byl 9. Vzhledem k finanční situaci si nemohu dovolit kupovat sobě zvlášt dietní jídla a rodině jejich. Snažim se jíst 6x denně malé množství ale stále jsem bud na váze nebo přibírám. Lékař už si se mnou neví rady a posílá mě do diabetologické pradny. Obávám se, že tam to asi bude to samé, ikdyž říkal,že tam mi dají silnější léky, které on sám nemůže předepisovat. Stále mi opakuje dietu. Můj problém je v tom že mám hrozně ráda jídlo a když vařim rodině neodolám. Nemám silnou vůli. Strašně ráda bych chtěla zhubnout na původní váhu 65 kg. Co jsem měla před 2 dítětem, vlastně od porodu mám pořád 85 kg. Slyšela jsem,že jsou nějaké léky,které tlumí hlad,ale nevím jestli jsou na předpis nebo volně prodejné a jak se jmenují. Možná by mi to pomohlo. Děkuji
Anna  |  návštěvník  |  Kyyiv
  • 6 odpovědí
Ahoj! Čtením vašich vlastních příběhů chápu, jak důležité je mít podporu a prostředky k řešení problémů, které se zdají být nemožné vyřešit. Sama jsem se setkala s podobnou situací: i po několika dietách a cvičení ve fitku váha stále rostla a energie i radost ze života mizely. Zdálo se, že jsem vyzkoušela vše, ale našla řešení díky kapslím Heparix, které podporují funkci jater. Tyto kapsle mi nejen pomohly udržet zdraví jater, ale také přispěly k snížení nadbytečné váhy a zlepšení celkového pocitu. Ukázaly se být tím pravým klíčem k řešení problému, se kterým jsem si sama nedokázala poradit. Pokud tedy hledáte skutečnou pomoc pro vaše zdraví a chcete změnit svůj život k lepšímu, doporučuji vyzkoušet Heparix. Opravdu si zaslouží vaši pozornost!
Doktor ve Vašem okolí