Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Tlak za okem - Bolest oka - Diskuze

Tlak za okem

Tlak za okem

anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,už nějakou dobu (není to pravidelné,občas se to objeví,pak zase zmizí,ted mně to zlobí cca 5 dní)mám pocit tlaku za levým okem a také mám pocit jakobych v tu dobu měla přes oko jakoby "kousek igelitu"-takové jakoby zastřené vidění,je to takový pocit jakobych se před tím třeba dívala do ostrého světla.Děkuji za odpověd,jestli to nemůže být příznak něčeho vážného,pěkný den,Iveta
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den paní Iveto,
navštivte oftalmologa. Nemusí se jednat o nic závažného, ale je nutné vyloučit přílišné zvýšení nitroočního tlaku (například v důsledku nedostatečného odtoku nitrooční tekutiny) a také zánětlivé onemocnění.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Česká republika
ředitel
XXXXXXXXXXXX
--------------------------------------------------------
tel.: XXXXXXXXXXX, GSM: +XXXXXXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXX
Siky001  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, už čtvrtý den mě trápí bolest za očima při pohybu do stran a občas mě z toho bolí i hlava. Druhý den jsem byl na očním a tam mi řekli, že mám začínající zánět očí. Dostal jsem kapky Flucon (Fluorometholonum), které si dávám po jedné kapce do obou očí 4x denně a na noc mám oční mast Ophthalmo-Hydrocortison. Chtěl bych se zeptat za jak dlouho může přijít zlepšení, aby bolest přešla? A jaký režim je pro oči nejlepší při lečení? Jestli se vyhýbat PC a tak.. Předem děkuji za odpověď. Lukáš, Jihlava.