Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba očních zánětů

Léčba očních zánětů

Záněty oka můžeme dělit podle toho, kterou část oka postihují. Nejznámější jsou záněty spojivek (konjuctvitidy), dále pak záněty rohovky (keratitidy) nebo záněty živnatky (uveitidy). Příčinou zánětů bývá infekce viry, bakteriemi, plísněmi nebo autoimunitní choroby. Podle délky trvání rozlišujeme záněty akutní a chronické. Léčba je většinou konzervativní v podobě nitroočních kapek, mastí, injekcí nebo tabletek podaných celkově. V některých případech je indikován i operační zákrok.

Publikováno: 24.1.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Léčba očních zánětů - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Ve finále jsem sice žádný zákrok nepodstoupil ale veškeré vyšetření a konzultace případných opatření byla na špičkové úrovni. Celý logistický řetězec od poptávky po vyšetření byl bez chyby.

Léčba očních zánětů

88% spokojeno. 17 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí