Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krátkozrakost i dalekozrakost - Korekce laserovou metodou epiLASIK - Diskuze

Krátkozrakost i dalekozrakost

Krátkozrakost i dalekozrakost

Honza  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,prosím o sdělení. Nosím brýle s dvojitými skly. Na dálku obě oči 1,5 dioptrii v horní části brýli. Na na blízku levé oko 4 a pravé4,5 dioptrii. Je mi 63 let. Šlo by touto laserovou operací odstranit tuto vadu,aniž bych musel nosit nadále jakekoliv brýle.Prosím o přibližné uvedeni ceny tohoto zákroku, jeli to v mém věku ještě možné a jaká je přibližně lhůta od objednáni do zákroku. Moc děkuji za odpověď. Ručka
Oční klinika NeoVize Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 167 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den pane Řučko,

Myslím, že pro vaše dioptrie +1,5 na dálku a 4,5 na blízkoa váš věk 63 let bude nejlepší nelaserová metoda PRELEX. Umožňuje získat vidění do dálky i do blízka bez brýlí. Není pravda nejlacinější – stojí 29000 za oko ale je to nejlepší, co vám může moderní oční lékařství nabídnout. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naše stránky – stačí kliknout na tyto odkazy http://www.neovize.cz/cs/prelex-60/ a http://www.neovize.cz/cs/vadi-vam-bryle-na-cteni-49/ . S touto metodou máme mnohaleté a vynikající zkušenosti.
Pokud se budete chtít objednat na předoperační vyšetření, zavolejte prosím na níže uvedená čísla. Sekretářky vás budou informovat o aktuálních termínech na objednání. Věk není probléma a lhůtana objednání je cca 1 až 3 týdny

Děkuji za váš dotaz a zdravím.

Děkuji za váš dotaz a zdravím

MUDr. Josef Hycl, CSc.
Lékařský ředitel Oční kliniky NeoVize

Oční klinika NeoVize
Poliklinika Viniční, 1. patro
Viniční 4049/235
615 00 Brno-Židenice

Telefon: +  420 ... Zobrazit číslo 420 517 070 700  Telefon , +  420 ... Zobrazit číslo 420 517 070 707  Telefon
Mobil: +  420 ... Zobrazit číslo 420 775 858 700  Telefon
Fax: +  420 ... Zobrazit číslo 420 533 306 113  Telefon
E-mail: info@neovize.cz
www.neovize.cz
MUDr. Petra Uhlářová  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Zlín
  • 9 odpovědí
Dobrý den pane Ručka,
odstranění dioptrií laserem na čtení i do dálky na obě oči již ve vašem věku není možné (vada by se navíc po pár letech začala zase vracet). Spíše bych doporučila podstoupit refrekční lenasektomii (PRELEX), kde bychom Vám odstranily Vaši vrozenou čočku (možná již postiženou šedým zákalem) a nahradily ji čočkou umělou, multifokální, která dokáže "zaostřit" na čtení i do dálky. Tudíž by jste nemusel nosit žádné brýle a hlavně dioptrie by již věkem nenarůstaly. Tento zákrok běžně provádíme pacientům v očním centru Gemini Zlín, Praha a Brno. Cena zákroku je 20.000,- Kč za oko. Pokud by jste se chtěl k nám objednat na vyšetření nebo rovnou k zákroku kontaktujte XXXXXXXXXXX.

S pozdravem MUDr.Petra Uhlářová
Oční centrum Gemini
Josef.Ondraz  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

myslím si, že operace této vady nebude problém. Důležité je jen aby jste se našel tu správnou kliniku. já osobně jsem prodělal operaci na klinice v Horních počernicích na Praze 9. Ta profesionalita tam je neskutečná a vlídnost lékařů také. Domluvte si konzultaci a uvidíte sám. Hodně štěstí

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 11.12.2015
Spokojený/á

Od 15 do 34 let jsem nosila denně kontaktní čočky (krátkozrakost a astigmatismus na obou očích). Operace očí mi zlehčila spoustu činností, které jsou pro člověka bez oční vady naprosto samozřejmé. K finálnímu rozhodnutí ... Více 

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí