Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
PPV krvaceni do sklivce - Pars plana vitrektomie - Diskuze

PPV krvaceni do sklivce

PPV krvaceni do sklivce

Frances  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Před třemi týdny jsem podstoupila zákrok PPV pro krvaceni do sklivce. Uz od detstvi nosim bryle na dalku. Na operovane oko ještě stále vidím hůře, jakoby rozmazane (jako bych potřebovala silnější bryle). Bude se ještě časem vidění zlepšovat nebo budu muset nosit silnější bryle?
ZLSD  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Manželka která tuto operaci prodělala kvůli odchlípení sítnice, měla dlouhou dobu rozšířenou zorničku, což samozřejmě způsobuje, že do oka vstupuje větší množství světla než by mělo a pak člověk vidí rozmazaně. U ní to trvalo víc než půl roku než došlo ke stažení zorničky a zlepšení. Bohužel buď olej který má v oku nebo postupující zakalení pouzdra čočky způsobilo, že má druhotný zákal a čekáme na další operaci. Všeobecně řečeno PPV je natolik tramatizující operace oka (když si člověk uvědomí jak je oko malé a nástroje velké) že rekonvalescence trvá opravdu dlouhou dobu.
Frances  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dekuji za odpoved. I lekarka na kontrole tri tydny pi operaci mi rikala, ze je velice brzy na nějaké hodnocení.

Reakce na prosím_smazat_tento_profil_a_jeho_příspěvky_děkuji

Frances  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Haha, když já antidepresiva užívám už několik let. A rozhodně bych ráda viděla dobře, dost mě to omezuje v práci. Ale po vysazení homatropinu je to lepší, uvidíme co další kontrola.

Reakce na prosím_smazat_tento_profil_a_jeho_příspěvky_děkuji

Frances  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Tak to nevím, protože mám jen ty předepsané. Ale zeptám se při další kontrole, jestli by mi doktorka zkusila přidat dioptrie. Jinak vidění se hodně zlepšilo, když jsem vysadila homatropinové kapky (měla jsem pořád roztaženou zorničku a to asi způsobovala to vidění rozmazaně a 'šejdrem')
Ditap  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mohla bych vám napsat pár dotazu? Děkuji. Zajímá mě zornicka.
Doktor ve Vašem okolí