Řezání v oku

Řezání v oku

Siska868  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den,zhruba 5-dní mě něco dře a řeže v pravém oku. Když si oko prohlížím,tak v něm žádné cizí těleso nenacházím. Používám kapky,kterýma se to snažím vyplavit,ale bohužel marně. Při mrkání je to řezání opravdu nepříjemné. Navíc mě to ještě dráždí si oko dřít a to už je pak opravdu nevydržitelné. Jsem sice alergik,ale vždycky mi na to zabraly kapky,tohle bude asi neco jinačího. Předem mockrát děkuju za odpověď :)
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
vyhledejte oftalmologa. Je nutné vyloučit poranění (škrábnutí) rohovky a zánětlivé onemocnění. projevy tak silné alergie jen na jednom oku jsou nepravděpodobné.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Česká republika
ředitel
XXXXXXXXXXXX
--------------------------------------------------------
tel.: XXXXXXXXXXX, GSM: +XXXXXXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXX
RT  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co to může být. Mojí dceru již druhý den tak jakoby píchají až řežou oči pod horními víčky, které jsou mírně oteklá, pálení zvyšuje pohyb očima do stran. Bolí jí od toho i hlava.Na první pohled není na očích nic znatelného.
Děkuji
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
navštivte s dcerou oftalmologa. Pravděpodobně se jedná o zánětlivé onemocnění.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Barča  |  návštěvník
  • 3 odpovědí
Na rychlou pomoc doporučuju oční kapky Ocutein sensitive, v lékárně stojí 95Kč a jinak oční výživu od stejné značky- Ocutein Brillant, kde v balení na dva měsíce jsou i ty oční kapky zdarma.