Dioptrické brýle přes internet?

Dioptrické brýle přes internet?

vedmak  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, jsem nepohyblivý a z malé vesnice, takže jsou pro mě nějaké nákupy ve městě vždy problém. Potřeboval bych nyní nové dioptrické brýle a zvažuji, jestli není moc riziko objednat je přes internet. Máte s tím někdo nějaké pozitivní zkušenosti? Děkuji.
Santa  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Pokud máte staré obroučky a jen chcete nová skla, tak bych se toho nebál, na tom není asi přes internet co zkazit. Leda by to ta optika zašantročila, ale to se může stát i při běžné návštěvě. Ale pokud bych si vybíral i obroučky, asi by stálo za to si je vyzkoušet osobně.
EvaHouba  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, já mám dioptrické brýle koupené online přes Mister Optic -http://www.misteroptic.cz/dioptricke-bryle/ Nebojte se toho, ani co se obroučků týče-objednala jsem si troje, doma se je v klidu vyzkoušela a dvoje, co jsem nechtěla, jsem jim poslala zpátky.
lentilka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Tak to koukám, co je všechno dneska možný. Jsem stará škola a vůbec by mě nenapadlo kupovat dioptrické brýle na internetu. Jestli je ale možný případně brýle vratit, tak je to skvělé. Můžete mi napsat, jak to pak celé probiha? Když si jedny vyberu, tak jim je pak zase pošlu zpátky a oni mi do toho udělají dioptrie podle receptu a pak mi to zase pošlou? Jak dlouho trvá celý ten proces? Bude to asi zdlouhavý, co? Diky
Iglmann  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak dlouho pak trvá vložení dioptrických skel do vybraných obroučků mistr optic, pokud využiji možnost objednávky přes internet (3 obroučky, dvoje vrátím).

Děkuji

Reakce na Iglmann

EvaHouba  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
info pro lentilku a Iglmanna - není to nijak složitý proces, jen je třeba vybrat obroučky, které mají skladem. Mě je doručili do dvou dnů. Samozřejmě jsem je ale musela zaplatit. Doma jsem si je v klidu vyzkoušela a poslala zpět s označením, které si chci nechat a s receptem od lékaře. Peníze mi vrátili do týdne a zábrus skel, abych nekecala, myslím taky do týdne, dýl to určitě nebylo.
Misule  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
osobní zkušenost nemám, ale nebála bych se toho. Dnes se dá přes internet koupit ledacos. Pokud má optika dobré recenze a rozumné podmínky pro vrácení případně nevyhovujícího (nesedícího) zboží, šla bych do toho. Známá si takhle kupovala sluneční a v pohodě. Byla tam možnost je vrátit. Tak hodně štěstí.

Související recenze a zkušenosti

Vyšetření zrakové ostrosti do dálky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí