3D laserové operace očí

3D laserové operace očí jsou převratnou technikou odstraňující dioptrické vady bez použití chirurgického nože a bez nutnosti celkové anestezie pacienta za pomoci 3D laseru. Oproti ostatním laserovým zákrokům mají 3D laserové operace vyšší přesnost, šetrnost a bezpečnost, bez nutnosti hospitalizace. Metodou 3D je možné korigovat vady v rozmezí od půl do deseti dioptrií, včetně astigmatismu. Nelze s ní však odstraňovat plusové dioptrie, je tedy vhodná pouze pro osoby trpící krátkozrakostí.

Aktualizováno: 2.5.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Kateřina Sochová 27.8.2014
Spokojený/á

V centru Duovize jsem byla velmi spokojena – jak s přístupem personálu, který byl milý a profesionální, tak se samotným zákrokem, díky němuž již nepotřebuji kontaktní čočky ani žádné roztoky. Jsem ráda, že to stálo za to... Více 

Související zákroky

3D laserové operace očí

100% spokojeno. 10 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí