Multifokální nitrooční čočka AT.LISA - PRELEX

Multifokální nitrooční čočka AT.LISA – PRELEX (presbyobic lens exchange) neboli česky výměna čočky u vetchozrakých. Jedná se o implantaci (vložení) multifokální nitrooční čočky AT.LISA firmy Carl Zeiss. V případě vyššího rohovkového astigmatismu se provádí implantace torické varianty čočky – AT.LISA Toric. Tyto typy nitroočních čoček ve srovnání s jinými umožňují dobré vidění do blízka i do dálky za rozdílných světelných podmínek, a to nezávisle na zornici. Redukují také výskyt vedlejších optických nežádoucích efektů tzv. glare a halo (odlesky, kruhy kolem světelných bodů). Operace se provádí řezem dlouhým jen 2,2 mm, bez obvyklé nutnosti stehů. To umožňuje rychlou rekonvalescenci a návrat k běžným činnostem po několika málo dnech. Touto metodou lze odstranit brýle na čtení i do dálky u dalekozrakosti, vetchozrakosti a krátkozrakosti.

Aktualizováno: 9.11.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Multifokální nitrooční čočka AT.LISA - PRELEX - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Viktor Preiss 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, možná vás v první chvíli napadne, cože právě na tomto místě dělá tenhle obrázek. Nejenže se sem "žánrově" ani úrovní kresby nehodí, ale hlavně zapochybujete o jeho obsahu. Promiňte, nejsem malíř-má sloužit ... Více 

Multifokální nitrooční čočka AT.LISA - PRELEX - Ceny

Ceny od 34 000 Kč
obvykle do 34 000 Kč
MUDr. Jana Mikšovská
Ceny od 34 000 Kč
obvykle do 34 000 Kč
Oční klinika DuoVize
Ceny od 34 000 Kč
obvykle do 48 998 Kč
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.
Ceny od 29 600 Kč
obvykle do 29 600 Kč
Oční klinika NeoVize
Ceny od 29 600 Kč
obvykle do 29 600 Kč
Doc. MUDr. Šárka Skorkovská CSc.

Multifokální nitrooční čočka AT.LISA - PRELEX

100% spokojeno. 11 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí