PTK - fototerapeutická keratektomie

Jedná se o ošetření povrchu oka speciálním laserem, jež obnoví hladký povrch oka a umožní tak přirozeně obnovit strukturu poraněného oka. Tato metoda je s úspěchem užívána tam, kde došlo následkem lehkého úrazu k porušení bulvy. Tato lehká poranění mívají často za následek opakované bolesti, jež jsou těžko diagnostikovány a obtížně léčeny obvazy a kapkami bez výrazného zlepšení.

Publikováno: 14.9.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 22.9.2011
Spokojený/á

Jako ditě jsem si zranila oko klacikem. Na jizve se mi udelal vyrustek, ktery mi velmi oběžoval - v podstate velmi plizive po 50ti letech. Ve spanku mi očni víčko k vyrustku prischlo, bylo bolestive otevrit oko. Mela jse... Více 

PTK - fototerapeutická keratektomie - Ceny

Ceny od 5 000 Kč
obvykle do 5 000 Kč
Oční klinika NeoVize
Ceny od 5 000 Kč
MUDr. Lubomír Továrek
Ceny od 5 000 Kč
Oční klinika DuoVize
Ceny od 5 000 Kč
prim. MUDr. Lucie Valešová
Ceny od 5 000 Kč
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.
Doktor ve Vašem okolí