Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolesti zad a kyčlí - Bolest kloubů - Diskuze

Bolesti zad a kyčlí

Bolesti zad a kyčlí

anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
dobry den ,chci se zeptat mam problemi poh.ustrojim, hlavne v tomto pocasi jsou uz ctrnact dni jsou bolesti zad kycli a nahou nemuzu rano ani pomalu chodit nevim co tim. ortopet maksimalne dela opichy a je to k nicemu neni zadny ucinek. co my poradite .dekuji andrea sokolov
Mirek  |  návštěvník
  • 5 odpovědí
Dobrý den, taky jsem měl problémy s kyčlí. Já se jehel bojím, takže jsem chtěl jen něco, ve formě tablet a hlavně přírodní, zkusil jsem na doporučení od známé Priessnitz a jsem s ním spokojený.
jarosska  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, záněty a bolesti kloubů mohou být i důsledkem překyselení organismu. V dnešní době, díky životnímu stylu, špatné stravě, stresu, málo pohybu...nic neobvyklého:-) Určitě existují i dědičné dispozice, ale pokud se nejedná o nějaké horší stadium nemoci - zabírají docela účinně bylinné preparáty, které obsahují vápník v chelátové (přírodní) formě (mají mhohem vyšší vstřebatelnost až 80%) a obsahují látky, které jsou stavebními prvky chrupavky - takže ji zregenerují ("opraví").
Mnoho lidem už toho pomohlo.