Bolesti zápěstí, šlach a kloubů

Bolesti zápěstí, šlach a kloubů

dethlefs.66  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,
problém se týká mé 14tileté dcery. Zhruba před třemi měsíci se jí objevily bolesti v zápěstích, kreré časem gradovaly a později se nepravidelně rozšiřovaly do loktů a ramen.Poslední dobou se přidaly bolesti dolních končetin - zejména Achilových šlach a kolen, vyjímečně i kyčlí.Ortped nás poslal na rozbor krve, ten vyloučil souvislost s boreliosou kterou Lucka prodělala před třemi lety,ani jinou infekci, ani systémové onemocnění pojivové tkáně či revmatol. aktivitu. Bolesti stupňují jak při nebo po fyzické aktivitě, néně ale přece i v klidu. Lucku prohlédl i známý chirurg - tlakem prstů na kloby prstů, zápěstí a loktů našel bolestivé body - týkají se prý růstových kostí, destiček či ploch. Dcera má nasazený lék Mobilin, situace se však stále zhoršuje, prosím pomozte.

Díky Jan
Mirek  |  návštěvník
  • 5 odpovědí
Hezký den, já jsem měla bolest kyčlí a v lékárně mi na klouby poradili Priessnitz. Jsou to tobolky a po čase mi hodně pomohly. Měla jsem nějakou dobu klid a za nějaký čas to zase přišlo, tak jsem věděla už jak na to a zase jsem nějakou dobu užívala Priessnitz. Je přírodní, takže do sebe necpu žádnou chemii a oproti jiným tabletkám není drahý.
Dáša  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Má dnes již třináctiletá dcera si začala před rokem stěžovat na bolesti zápěstí a kotníků.Prodělala vyšetření, která vyloučila revmatitidu,boreliozu,chlamydie...Jediné pozitivní v krvi byla zvýšená hladina IGM, po měsíci léčby ATB (Klacid,Sumamed)je však situace stejná a bolest se zhoršuje.Dnes má již problém udržet prupisku v ruce. Jsme z toho bezradní a nikdo nám nedokáže poradit co dál. Děkuji za každou radu.
Dáša Š.
Dáša  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dočetla jsem se, že máte stejný problém s dcerou.
Jak to dopadlo, máte nějaké výsledky, způsob léčby?
Napište, poraďte. Děkuji Dáša