Bolest ruky po volejbale

Bolest ruky po volejbale

Clare  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,
Včera při volejbalu, když jsem odbíjela tak mě zabrnělo v pravé ruce a chvíli brnění přetrvávalo. Později jsem zjistila že při dotyku na kloubu u palce ( pip kloub se mě zdá že se jmenuje /druhý kloun na palci/) ně při dotyku bolí. Od dnešního rána jsem zjistila, že mě při dotyku bolí ihned nad kloubem strana u malíčku. Večer když jsem procvičovala ruku tak jakoby mě u toho kloubu cosi luplo /křuplo a od té doby mě již bolí nad tím kloubem i bez dotyku. Nemám žádné opuchliny ani modřiny. Chci se zeptat zda stačí to nějak svázat obvazem , mastičkou nebo zajít k doktorovi. Do příloh jsem přidala obrázky na kterých jsem nakreslila místa která mě bolí.
Děkuji předem za odpověd
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
bez odborného vyšetření nelze stanovit příčinu vašeho poškození.
Návštěva lékaře je žádoucí.
prim. Moster, Revmacentrum
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den.
Došlo jen zřejmě ke kontuzi v obl. kloubu. Zatím bych to vyřešil lok. mastí - např. Voltaren a pod. a omezením sport. zátěže. Budou -li bolesti trvat po víkendu, pak je vhodné navštívit lékaře.
Zdravím
dr Jurka
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Můžeme vám výrazně pomoci s kryoterapií, tj. působení chladu na místo poranění. Zmírníme tím bolest i otok a bude se to mnohem rychleji hojit.
Clare  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za rady, použila jsem mast a je to o mnohem lepší. Děkuji