Bolavé koleno

Bolavé koleno

Katka  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den, od května mám problémy s kolenem z vnitřní strany. Natýká mi, bolí mě, nemůžu ho pořádně natáhnout, bydlím ve třetím patře a v půlce si musím odpočinout, pod kolenem cítím tlak a v posteli si pod koleno musím dávat polštář, jinak bych neusla bolestí. Bolest se začíná stupňovat. Mohl byste mi prosím poradit, co by to asi mohlo být? Předem děkuji. Katka
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, Katko,
podle vašich potíží, jak uvádíte, se s vysokou pravděpodobností jedná po poranění menisku nebo chrupavky kolenního kloubu. Nemožnost plného natažení a tlaku v kloubu je projev nitrokloubního zánětu kloubní výstelky. S tím byste neměla dlouho otálet a měla by jste se nechat odborně vyšetřit na ortopedickém pracovišti, kde Vám jistě navrhnou adekvátní léčbu.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
julie  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
moji maminku zacalo bolet koleno letos v kvetnu na ortopedii na Vinicni ji naordinovali cviceni atd. mela cim dal tim vetsi bolesti skoncila tedy na neurologigi vsude ji delaly jen rentgen a psaly paralen na bolest, ktery nezabiral nejvetsi bolesti mela v noci tohle cele trvalo az do rijna kde jsme musely poprosit pana doktora u sv. anny at si tam maminku nechaji .nechtel ze to neni nutne co tam s ni budou delat at jde zase k obvodnimu mamka uz nemohla vubec chodit plakala bolesti a byla hodne unavena nespala nekolik tydnu az kdyz pan doktor uvidel ze se rozplakal i muj bratr ,protoze jsme uz byly bezradni tak si tam mamionku nechaly dal uz to nebudu popisovat bylo by to na dlouho no nakonec se z toho vyklubaLA RAKOVINA V KONECNEM STADIU .v hospicu kde mamka umrela nam pani primarkaq sama rekla ze tam byl spatny pristup doktoru . mela ctyri rentgeny behem dvou mesicu ty HOVADA AKORATrentgenovala a psaly paralen na bolest dejte si pozor doktori jsou otupeli hovada bzli arogantni a tvarily se ze mamka simuluje ZDENKA
nexik  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den , už déle jak rok se věnuji Parkouru (ne ten s koni) tělo dostává zabrat , při mém treninku kdy jsem se pokoušel o dvojité salto dopředu s dopadem na tvrdou zem jsem špatně došlápl a v kolenu se ozvala velká bolest, následující 2 dny byla bolest nesnesitelná ale poté ustoupila, byl jsem na vyšetření kde mi řekli, že jsem si nejspíš poranil vnitřní meniskus a že mám 3-4 týdny nechat nohu v klidu bez velké zátěže, čas plynul a bolest již nebyla cítit ale dnes, když jsem byl plavat tak při stylu "prsa" se bolest znova ozývala, proto Vás žádám o názor zda jít na ASK a nebo dát ještě pár dní respektive týdnu pohov. Díky

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí