Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Otoky a brnění kolene - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Otoky a brnění kolene

Otoky a brnění kolene

Marta9  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Za poslední dva roky jsem měla 5x otok levého kolena aniž bych ho více zatěžovala. Před měsícem mi oteklo tak že jsem nemohla na nohu stoupnout. Po týdnu otok zmizel. Nyní když ležím na břiše a nohy mám rovně mi v koleni brní. Před dvěma dny, když jsem přenášela křeslo mi v koleni křuplo a opět nateklo. Koleno je pohyblivé otok není velký. Při běhu cítím bolest mezi holenní a stehenní kostí. Koleno mě pořád pobolívá a je mírně oteklé. Lékař provedl pouze manuální vyšetření a nic nezjistil a doporučil mi rehabilitaci. Prosím o radu co dělat. Děkuji.Marta9. xa.ra@centrum.cz
faltus  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 11 odpovědí
Mohlo by se jednat o lezi mediálního menisku - dop bych RTG vyšetření ev krátkodobou fixaci.Při nezlepšení indikována artroskopie.
Marta9  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Děkuji za odpověď. RTG negativní. Prosím o radu jak postupovat dál. Lékař mi doporučuje rehabilitaci. Mám obavy aby se mi to tím cvičením nezhoršilo. Děkuji. Marta9. xa.ra@centrum.cz
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
Dosti pravděpodobně se jedná o mechanický problém v koleni, nejspíše lesi med menisku. Najděte si pracoviště, kterému věříte a nechte si udělat artroskopii. Vyčkáváním si koleno nejspíše dále poškozujete.
Jiří Selucký
Marta9  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Mnohokrát děkuji za rady panu doktorovi Faltusovi a Seluckému. Prosím o radu zda byste doporučili před absolvováním artroskopie udělat magnetickou rezonanci kvůli zjištění stavu měkkých tkání(např. křížových vazů). Děkuji Marta9. xa.ra@centrum.cz


Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí