Bolesti kolene a holenní kosti

Bolesti kolene a holenní kosti

Simdan  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den už2roky mě trápí bolest kolene(úraz jsem neměla),ze začátku to bylo jen občas(2x do měsíce třeba 2dny),nyní už téměř rok denně,asi5měsíců mě bolí i holenní kost.Můj lékař(praktický)mě léčil Aulinem a Ibalginem,řekl mi,že mám zánět šlachy.Koleno bolí hlavně včer a v noci,budí mě to z spaní"škube"mi to v holenní kosti,je to ostrá bodavá bolest.Nyní jsem byla u ortopeda d dal mi Acylpirin(na nějaký týdenní test,co to udělá),noha mě stále bolí,byla jsem oeslána na RTG a za týden jdu na kontrolu,zatím nic nevím.V krvi mi byly zjistěny zvýšené zánětlivé hodnoty(nachlazená nejsem).Existuje nějaká diagnóza?Dá se z RTG zjistit zánět?Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
vaše potíže by zasluhovaly komplexní vyšetření. Vyšetření se skládá nejen z klinického a RTG vyšetření, ale i z vyšetření laboratorního a ostatními zobrazovacími technikami. Jistě se vaše potíže po komplexním vyšetření vysvětlí.

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí