Pád na operované koleno

Pád na operované koleno

Jita  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobrý den, před necelými dvěma měsíci jsem byla na artroskopii kolene, odebrali mi kus poraněného menisku. Od té doby už koleno bylo v pořádku, mohla jsem dělat prakticky cokoliv. Ale před týdnem mi kamarád plnou vahou svého těla spadl na natažené koleno, ve kterém následně silně křuplo. Bolest pak trvala asi jeden den a to hlavně v horní části kolene, trochu také nateklo, ale mohla jsem s ním i přes bolest plně hýbat a chodit.¨Ted už tato bolest vymizela,ale opět mě začlo píchat ve vnitřní části kolene, např. po skrčení či delším zatížení. Bojím se, že jsem tam, kde jsem byla před operací, je to vůbec možné, že mě to začlo bolet, i když mi kus menisku odstranili? A můžu s tím třeba sportovat? Děkuju za odpověd
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
ve Vašem případě se nyní může jednat o zcela nové poranění menisku či vazů. Doporučuji co nejdříve se podrobit novému odbornému vyšetření. Koleno šetřete nejlépe chůzí o francouzských holích s odlehčením. V každém případě do stanovení nové diagnózy nedoporučuji sportovat.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí