Necitlivá kůže na koleni po operaci

Necitlivá kůže na koleni po operaci

Sali  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, před rokem jsem si při fotbale přetrhl křížový vaz a poranil zadní meniskus. 1.7 jsem podstoupil operaci menisku která dopadla dobře koleno bylo lepší a stabilnejší, před týdnem jsem konečně podstoupil plánovanou operaci jenž se týkal plastiky křížového vazu operace prý dopadla velmi dobře a ted už se to bude jen uzdravovat. Můj dotaz směřuje k tomu zda je normální že mám kůži na koleni z pravé strany tedy z vnější, jako by odumřelou a skoro ji necitím jinak je koleno koleno u některých stehů modré a ze spoda také Mám se něčeho obávat nebo je to naprosto normální?za odpověd předem děkuji M.S.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
při operaci plastiky předního zkříženého vazu je možné dočasné poranění kožních nervů, z toho vyplývá porucha citlivosti. Je to věc nevýznamná, která se za několik měsíců s vysokou pravděpodobností může upravit. Změna bary kůže je s vysokou pravděpodobností ještě stále vstřebávající krevní výron po operaci (hematom)

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí