Náraz do kolene

Náraz do kolene

Hája  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,mám dotaz ohledně úrazu kolene.Před 14dny jsem zakopla oběma nohama o vyvýšený beton ve tmě a přepadla tělem dopředu.Bohužel koleno v oblasti menisku,narazilo přímo o železný šroub.Byla to taková rána,že jsem zůstala asi tři minuty bezhybně ležet jak mě bolest ochromila.Již 14dní mám nohu v ortéze a po vyšetření chirurgem,který sleduje jen mou modřinu mi sdělil,že mi "nemocenskou" ukončí aniž by mi koleno více vyšetřil.Nohu nemohu ohnout,max.do ani né pravého úhlu,táhne mě to velmi pod kolenem,zpět se noha velmi špatně narovnává a je to dosti bolestivé.Bolí i v klidu pokud ji nepodložím v oblasti kolene do mírného pokrčení.V chůzi bez ortézy nohu nemohu při kroku normálně nadzvedout,takže mě to nutí kulhat.Jedná se o meniskus?Mám navštívit po ukončení nemocenské ortopeda?Nebo se může jednat o jiný typ zranění?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
radil bych navštívit odborného lékaře ortopedie co nejdříve a nečekat až na ukončení pracovní neschopnosti. Je svobodná volba lékaře. Zda-li se jedná o poranění menisku, rozhodne zkušený kolega ortopéd.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí